LG esitles maailma esimest 3D mängukonverterit nutitelefonidele

Optimus 3D

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles hiljuti maailma esimest nutitelefonide rakendust, mis konverteerib kahedimensioonilised mängud kolmedimensiooniliseks. Tänu 3D Game Converter rakendusele loodab LG populariseerida 3D tehnoloogial põhinevaid mobiilimänge. 3D mängukonverterist on kasu nii mänguarendajatele kui ka nutitelefonide kasutajatele. Väikestel ja keskmistel mänguarendajatel võimaldab konverter pakkuda oma olemasolevatele 2D mängudele ka 3D versioone tegemata sealjuures suuri rahalisi ning ajalisi kulutusi. Nutitelefonide kasutajad aga saavad tasuta ja vähese vaevaga muuta telefonis olevad kahedimensioonilised mängud kolmedimensioonilisteks.

„Meie Game Converteri näol on tegemist olulise läbimurdega mängutööstuses,“ teatas LG Mobile Communications president ja tegevjuht dr. Jong-seok Park. „Mobiilimängud muutuvad üha populaarsemaks ning LG eesmärk on olla selles vallas liidripositsioonil,“ lisas ta.


LG Game Converter tunnistab automaatselt iga objekti sügavuse ja eraldab kahedimensioonilise graafika mõlema silma jaoks. Kasutades saadud sügavusteavet genereerib 3D Game Converter kaks iseseisvat pilti – ühe esi- ning teise tagaplaanile. Parallax Barrieri nimeline seade näitab vasakut pilti vasakule ning paremapoolset pilti paremale silmale tekitades seeläbi illusiooni sügavusest.

Alates oktoobrist on 3D Game Converter lisatud LG Optimus 3D nutitelefonidesse. Enne oktoobrit müügile saabunud Optimus 3D puhul tuleks mängukonverteri saamiseks uuendada telefoni tarkvara.

LG Electronics, Inc.


LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) on üleilmne tehnoloogiainnovaator koduelektroonika, mobiilsidevahendite ja kodumasinate vallas. Firmas töötab üle 93 000 inimese enam kui 120 tegevusvaldkonnas. 2010. aastal moodustas müügikäive kokku 48,2 miljardit dollarit. LG koosneb neljast äriüksusest – kodune meelelahutus, mobiilsed lahendused, kodumasinad ning kliimaseadmed ja energialahendused. LG on üks maailma juhtivatest lameekraaniga telerite, mobiiltelefonide, kliimaseadmete, pesumasinate ja külmikute tootjatest. LG on sõlminud pikaajalise lepingu Vormel 1-ga, olles nende globaalseks partneriks ja ka tehnoloogia partneriks. Tänu sellele on LG omandanud eksklusiivsed turundusõigused. Täiendav informatsioon: www.lge.com .

2 thoughts on “LG esitles maailma esimest 3D mängukonverterit nutitelefonidele”

Kommenteerimine on suletud.