Kuidas elada ilma reklaamideta?

BattleIT Gruppi poolt on pikemat aega olnud arenduses universaalne filter, mis blokib enamuse reklaamidest saitidel. AdBlock Plus on Firefoxi lisa, millega saab blokkida reklaame. BattleIT Gruppi poolt loodud filter on aga universaalne, mis blokib enamuse reklaamidest juba ennustuse kujul, seega ükskõik kuhu te ka ei läheks, on automaatselt enamus reklaame juba blokitud. Vaatame allpool paar stiilinäidet.

Hinnavaatlus

Reklaamita HinnaVaatlus foorumi leht

Hinnavaatlus Reklaamiga

Reklaamiga HinnaVaatlus foorumi leht

The Pirate Bay

Reklaamita ThePirateBay leht

The Pirate Bay Reklaamiga

Reklaamiga ThePirateBay leht

Torrentz

Reklaamita Torrentz veebileht

Torrentz Reklaamiga

Reklaamiga Torrentz veebileht

 

Kui sulle meeldib elada reklaamideta, siis tõmba juba täna endale Firefox kui sul seda veel ei ole (see on muuseas maailma parim brauser, kui sa seda veel ei tea), AdBlock Plus ja filtri saad siit lehelt, küljepealt. Meie filter uueneb pidevalt, ning nii saad olla kindel et oled pidevalt kaitstud reklaamide eest.

PS: AdBlock Plusi seadetest soovitame eemaldada: Show tabs on Flash and Java!

2 thoughts on “Kuidas elada ilma reklaamideta?”

  1. Irw. Et siis kohe torrenti saidi näitek’s. Mõni cracke ja seriaale levitav leht oleks efektiivsem olnud ma arvan. Tegelt võiks kaks versiooni olla sellest. Üks blokeerib ka counterid ära igasugused. Ja üks mitte. Ise võtaks teise. Meeldib kui ma saan kellegi pageranki kuskil suurendada. 😀

  2. Tore et meeldib. Tahaks siinkohal esile tuua, et selle filtri kasutamine ei vähenda enam pageranki, kuna on inteligentne blokeerimine. Cracki saidid oleks ehk kindlalt andud parema efekti, kuid eelistan saidiga siiski pisut neutraalsemaks jääda. Uendusena blokitakse nüüd google script mis kogub infot sinu arvuti kohta, kuid samas on lubatud sinu külastuse registeerimine, seega sinu külastus ei jää märkimata. Kes tahavad totaalset privaatsust peaksid kasutama proxisid ja muid vahendeid.

Kommenteerimine on suletud.