Kõrgkooli lõpetaja! Kandideeri LHV Panga stipendiumile. Kahele parimale stipendium kogusummas 4500 eurot!

lhvKui kaitsed sel aastal oma IKT-alast lõputööd, mis panustab ka Eesti majandussektori arengusse, siis ära unusta sellega enne 19. juunit LHV Panga stipendiumile kandideerida. Kahele parimale stipendium kogusummas 4500 eurot! 
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) kutsub rakenduskõrghariduse ning bakalaureuse- ja magistritaseme õppureid kandideerima LHV Panga stipendiumile, millega tunnustatakse ja toetatakse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) valdkonna lõputöid. Stipendiumifond on 4500 eurot.

LHV Panga stipendiumiga soodustatakse tudengeid omandama ja kasutama IKT-alaseid teadmisi ning oskusi väljaspool IKT sektorit, tunnustades Eesti kõrgkoolides kaitstud IKT-alaseid lõputöid, millega tudengid panustavad Eesti finantssektori või mõne muu majandussektori arengusse.

„Eesti ja kogu maailma edasine kiire majanduskasv baseerub IKT oskuste kasutamisel erinevates majandusharudes, kosmostööstusest põllumajanduseni välja. See võimaldab ettevõtetel saavutada märkimisväärset ressursside kokkuhoidu, püsida konkurentsis ja pakkuda klientidele paremat teenust või toodet,“ selgitas HITSA IT Akadeemia programmijuht Marily Hendrikson. „LHV panga stipendium on esimene, mis soosib IKT tudengite oskuste rakendamist ka teistes valdkondades, et see avaldaks soodsat mõju äritegevusele.“

2014/2015 õppeaastal antakse välja üks 1500-eurone stipendium rakenduskõrghariduse lõputöö või bakalaureusetöö eest ja üks 3000-eurone magistritöö stipendium. Stipendiumile kandideerija peab õppima HITSA poolt aktsepteeritud IKT õppekaval (nimekirja õppekavadest leiab siit) ning on 2014/2015 õppeaastal kaitsnud rakenduskõrghariduse lõputöö, bakalaureusetöö või magistritöö hindele neli või viis. Samuti peab lõputööl olema Eesti majandus- või finantssektoris praktiline väärtus.

Lisainfot taotluse ja dokumentide kohta leiab IT Akadeemia kodulehelt: http://www.studyitin.ee/scholarship/lhv-scholarship

Taotluste esitamise tähtaeg on 19. juuni 2015. LHV Panga stipendiumit rahastab LHV Pank, stipendiumi määramist koordineerib HITSA IT Akadeemia programmi kaudu.

IT Akadeemia on Eesti riigi, ülikoolide ja IKT sektori ettevõtete koostööprogramm valdkonna jaoks vajaliku tööjõuressursi tagamiseks ning IKT hariduse pakkumise arendamiseks Eesti- ja välistudengitele. IT Akadeemia programmi vahenditest finantseeritakse õppekvaliteedi parandamise meetmeid, makstakse tudengitele stipendiume ning viiakse läbi rahvusvahelist turundustegevust. IT Akadeemia programmi haldab Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus.

6 thoughts on “Kõrgkooli lõpetaja! Kandideeri LHV Panga stipendiumile. Kahele parimale stipendium kogusummas 4500 eurot!”

Kommenteerimine on suletud.