minuTV pälvis parima mobiilirakenduse tiitli

tablet_kaesEMT ja Elioni minuTV kuulutati konkursi Eesti Mobiiliauhinnad 2015 raames Eesti parimaks mobiilirakenduseks meelelahutuse kategoorias.
Eesti Telekomi televisiooni ja multimeedia grupi juhi Karl Antoni kinnitusel on minuTV-le omistatud järjekordne tiitel märk sellest, et tegu on põneva, innovaatilise ja kasutajasõbraliku lahendusega.

“Veebruaris testis tehnoloogiaajakiri Digi nutiseadmetes vaadatavaid teleteenuseid ning minuTV tunnistati testivõitjaks. Tänane auhind kinnitab veelkord, et oleme toonud turule lahenduse, mis on ühtemoodi põnev ja kasulik nii asjatundjatele kui tavakasutajatele,” märkis Anton.

minuTV äpp võimaldab kasutajal kogu oma TV valdkonna meelelahutuse kõikjale kaasa võtta ning vaadata nii filme, sarju, telekanaleid, salvestusi kui lastesaateid. Rakenduse abil saab oma lemmikmeelelahutust jälgida nii nutitelefonis, tahvel- kui sülearvutis.

minuTV võimaldab vaadata sadu erinevaid filme, palju erinevaid seriaale hooaegade kaupa ning lastele suunatud sisu. Lisaks on minuTV’s olemas 21 populaarsemat telekanalit nii otsepildis kui järelvaatamisena või salvestades. minuTV kasutamiseks on vaja ainult mõne kohaliku teenusepakkuja internetiühendust. Täpsemalt saab teenusega tutvuda siin: http://minutv.ee/

Eesti Mobiiliauhinnad 2015 on mobiilse äri- ja strateegiakonverentsi Mobile Summit Estonia 2015 raames toimuv Eesti parimate mobiilirakenduste konkurss, kus saavad osaleda kõik Eesti ettevõtete ja eraisikute loodud mobiilirakendused, samuti teiste rakendused, kui need on otseselt seotud Eestiga. Konkursi eesmärk on tutvustada uuenduslikke ja kasulikke mobiilirakendusi ning tunnustada nende loojaid.