Kommuuniõhtud septembris

Kui mina oma sõpradega MUG.ee‘s alles valmistume oma rajut hooaega käima tõmbama siis Eneta üllatab meid juba Septembrikuus kolme kommuuniõhtuga. Kui keegi veel ei tea, siis Eneta on mõeldud rohkem arendajatele ja IT prodele ja MUG.ee rohkem Microsofti fännidele ning tudengitele. Eneta kommuuniõhtu tiirleb suures osas ühe põhjaliku loengu ümber samas kui MUG.ee koosolekus käsitletakse mitmeid erinevaid teemasid ning ka keskmine tehniline tase on madalam. Osadele meeldib mõlemas käia, osadele mitte. Igastahes, toon siis siinkohal välja Septembrikuu komuuniõhtut milles tasuks kindlasti osaleda. Tänu Microsofti Live Meeting tehnoloogiale saad jälgida loengut ka kodust juhul kui sa mingil põhjusel kohale tulla ei saa.

8. september | Teeme ise Windowsi … installika! | Heiki Tähis, IT Kolledž
Kui sind huvitab kuidas oma elu kergemaks teha Windows’i paigalduse automatiseerimisega, siis Heiki Tähis räägib sellest väga põhjalikult. Nii oskad selle loengu lõpus endale teha päris oma Windowsi paigaldaja mis nt. installib vaikimisi ka Windows Live Messengeri ja Office 2010 toote ära. Seega kui sa juhtud olema just see kellele helistatakse kui miskit jälle ei tööta ning paigaldamisega palju kokku puutud tasub kindlasti kuulama tulla.

15. september | Rääkimata jutud Exchange Server 2010st | Toomas Ruus, Microsoft Eesti
Toomas Ruus
fännab Microsoft Exchange serverit (ja seda hea põhjusega – on ju tegemist parima meiliserveriga). Kui varem MUG.ee poolt organiseeritud Office 2010 tutvustaval seminaril oli rohkelt juttu ja vähe demosid siis nüüd on vastupidi.

29. september | UrlScan ja ASP.NET filtreerimine | Kuido Külm, Programmeerijad
Kuido Külm teeb meile ülevaate IIS päringute töötlemisest, erinevate filtrite ja moodulite kasutamisest seadistamisest ja palju muud. Vajalik teadmine enne tarkvara loomisega alustamist.

PS: MUG.ee uutest tegevustest saad infot nii MUG.ee lehelt kui ka siin ajaveebis. Hoia kõrvad kikkis sest juba varsti on uut infot oodata!