Kommenteerimine on lihtne!

Mõniaeg tagasi tutvustasin uut võimalust kommenteerimiseks, milleks oli enne kommentaari sisestamist teha inimkonnale natuke kasulikku tööd ja kaks sõna raamatust digitaliseerida. Paljud kasutajad pidasid seda aga niivõrd raskeks ja ahistavaks ning ei vaevunud seda tegema. Nüüdsest ei ole kommenteerimiseks seda enam vaja täita, vaid saad lihtsalt ja kiirelt kommenteerida.

Lisaks sellele on veel mõned muutused toimunud. Parandatud on tagid ja katekooriad mis töötavad nüüd korralikult, küljeribalt on eemaldatud üleliigset informatsiooni, pingimine on taas lubatud ning disaini poole pealt on nippet näppet muudetud.

Muide, kas sa juba teadsid et otsida saab artikleid mitut moodi? Kui tead enam vähem artikli pealkirja mida otsid võid selle sisestada otse aadressireale. Allpool on struktuuriline kuju: beta.battleit.eu/tag/“otsingusõna” Nii et kui sa tead et pealkiri sisaldas sõna nael võid julgelt panna otsingusõnaks nael (loomulikult ilma jutumärkideta) ning saabud otse õigesse artiklisse. Lisaks saab veel otsida kui vajutad tagi peale mis sind huvitab (priskemad tagid on suuremad) või kategooria peale. Võta neid kui juba eellooduid otsinguid. Loomulikult saab otsida ka vanakoolimeetodiga, nimelt on meil igal lehel olemas otsingulahter.

Kui leiad et mingitmoodi võiks BattleIT Blogi veelgi paremaks teha, siis anna julgelt teada! 🙂

[poll=11]

PS: Kas keegi teab mingisugust head õigekirja kontrollijat Mac OS X jaoks soovitada?

2 thoughts on “Kommenteerimine on lihtne!”

  1. Teemast välja aga teist korda juba täheldan viga “katekooria” , õige on kategooria . 🙂

Kommenteerimine on suletud.