Share
Apple tuli välja iOS 5.0.1 uuendusega.

Apple tuli välja iOS 5.0.1 uuendusega.

Teatavasti on juba nädalaid ja kuid inimesi peast kinni hoidma pannud erinevad mured iOS 5.0 tarkvara ümber. Nüüd aga saavad kõik kasutajad enda seadmed uuendada selleks on vajalik IPadi või teise 5.0 toega õuna seadme ühendamine arvutis oleva iTunes tarkvaraga. 

Esimese tagasiside taustal võib väita ,et antud uuendus on osade kasutajate jaoks parandanud IPhone 4s aku kestvuse muresid. Lisaks on ka parandatud erinevaid väiksemaid muresid. Täpsemalt saab vaadata all olevalt pildilt kas sinu õun on nende seadmete hulgas.

iPhone on nutitelefon, mida toodab arvuti- ja tarkvarafirma Apple. iPhone töötab ka kaameratelefonina, kaasaskantava video- ja muusikamängijana ning selle abil on võimalik e-posti lugeda ja kasutada internetti.

iPhone tuli esmakordselt USA turule 29. juunil 2007. Esimese generatsiooni telefon (n-ö iPhone 2G) jõudis müüki ka Euroopas, aga ainult valitud riikides (Inglismaal, Prantsusmaal ja Saksamaal 2007. aasta novembris ning Iirimaal ja Austrias 2008. aasta kevadel). iPhone 3G on teise generatsiooni telefon, mis tuli müüki 11. juulil 2008. aastal ja toetab 3G andmesidet ning A-GPS ülemaailmset asukohamääramise süsteemi.

iPhone 3GS on Apple’i kolmanda generatsiooni nutitelefon, mis tuli müüki 19. juunil 2009. iPhone 3GS on oma eelkäijatega võrreldes kiirema protsessoriga, parema kaameraga (3 megapikslit, video lindistamise võimalus) ja häälkäskluste toega.

iPhone 4 tuli 5 riigis müüki 24. juunil 2010. Sellel on 2 kaamerat, mis võimaldab pidada videokõnesid ja videokonverentse FaceTime tarkvaraga.

Iphone telefonide müügiga tegeleb Eestis EMT.