HTC uus supersuur nutitelefon HTC One max

HTC One max Glacial Silver  Horizontal ObliqueHTC tutvustab uut 5,9-tollise ekraaniga HTC One max nutitelefoni, HTC One perekonna kõige uuemat ja suuremat liiget, mis on varustatud uue HTC Sense 5.5’ga, sõrmejälje tuvastusega (Fingerprint Scan) ning HTC BlinkFeed’i, HTC Zoe ja HTC BoomSound’iga.

“Lisandunud HTC One max tähendab, et nüüdsest on HTC One perekonnas nutitelefon igale maitsele. One seadmete perekonda iseloomustavad kvaliteet ja murrangulised innovatsioonid ning HTC One max ei ole kindlasti erand,“ sõnas HTC tegevjuht Peter Chou.“ HTC Sense 5.5 uuendus pakub veelgi mõnusamat kasutuskogemust ning tänu HTC One max’i suurusele ja võimsusele on kasutaja võimalused piiritud.“

httpv://www.youtube.com/watch?v=6ULZ0Ar64tw

HTC One max’i 5.9- tolline ning full HD1080p ekraan on ideaalne piltide, videote ja filmide jaoks ning neljatuumaline Qualcomm Snapdragon 600 protsessor koos neljatuumalise 1.7 GHz keskprotsessoriga (CPU) tagavad võimsa soorituse ja heli ning erksavärvilised videod.

Uue One max’i 16GB või 32GB mälu on võimalik laiendada microSD’ga ja Google Drive online lisamäluga 50GB ulatuses, mida pakutakse vaid HTC One max’i omanikele. Suur 3300mAh aku pakub pikka kasutusaega ning tänu valikulisele HTC Power Flip Case’le, stiilsele 1150mAh aku laiendusele, mis pakub nii lisaakut kui ka kaitset, suudab HTC One max täita ka kõige intensiivsema kasutaja vajadused ja nõudmised.

HTC One max Glacial Silver Perspective Right

Sisseehitatud sõrmejälje tuvastus (Fingerprint Scan), mis asub seadme tagaküljel teeb ekraani lukustamise ja käivitamise lihtsamaks ning lubab veelgi kiiremaks käivitamiseks siduda kuni kolm lemmikaplikatsiooni erinevate sõrmedega.

Tänu UltraPixel kaameratehnoloogiale, HTC Zoe’le ning 2.1 megapikslisele eesmisele kaamerale teeb HTC One max suurepäraseid pilte ja full HD 1080p videoid olenemata sellest kas sa oled parasjagu fotograaf, pildistatav või mõlemat. Dual Capture võimaldab teha korraga pilti nii eesmise kui ka tagumise kaameraga.

HTC One max Glacial Silver Perspective Left Power Flip Case