HTC tutvustab uut nutitelefoni – HTC One

url-4

HTC tutvustas Londonis ja New Yorgis oma uut lipulaeva, milleks on 4,7-tollise full-HD ekraani, alumiiniumist unibody, neljatuumalise Snapdragon protsessori ja täis-HD videot salvestavate kaameratega stiilne HTC One nutitelefon.

httpv://www.youtube.com/watch?v=N9A8NnBbW_A

 HTC One tutvustab esmakordselt ka uusi HTC Sense võtmeinnovatsioone, mis seavad nutitelefonidele täiesti uue standardi. Nendeks innovatsioonideks on HTC BlinkFeedHTC Zoe ja HTC BoomSound.

 url-5
HTC BlinkFeed muudab koduekraani (home screen) reaalajas uudisvooks ja koondab kõik kasutaja jaoks olulise informatsiooni kokku, et ülevaate saamiseks ei oleks enam tarvis vahetada aplikatsioone. HTC pakub nii kohalikku kui ka välismaist sisu rohkem kui 1 400 erinevalt allikalt nagu näiteks AOL, ESPN, MTV, Vice Media, CoolHunting ja Reuters. Rohkem infot HTC Blogist.

HTC UltraPixel Camera ja HTC Zoe

HTC Zoe annab inimestele võimaluse teha kõrge resolutsiooniga pilte, mis “ärkavad ellu” 3-sekundiliste väljavõtetena. Need pildid ja videod kuvatakse unikaalsel viisil, mis muudab galerii elavaks ja muudab traditsionaalse pildigalerii liikuvaks mälestuste albumiks. Selleks, et pakkuda seesugust innovaatilist kogemust arendas HTC välja kaamera, mis sisaldab oma klassi parimat f/2.0 objektiivi ja UltraPixel sensorit, mis kogub 300% rohkem valgust kui tavaline nutitelefoni kaamera sensor.

HTC BoomSound

url-6

HTC One on varustatud kahe stereo kõlariga telefoni esiküljel. Samuti on nutitelefoni integreeritud Beats Audio, mis muudab kasutuskogemuse tänu autentsele helile veelgi rikkalikumaks.

url-7

HTC Sense TV muudab HTC One interaktiivseks telekavaks ja puldiks enamikele televiisoritele, STB’dele (set-top box) ja vastuvõtjatele. Lihtsa ja intuitiivse Sense TV’ga on võimalik vaadata telekava ja leida oma lemmikseriaal.

HTC One on zero-gap alumiinium unibody, 4.7-tollise Full HD (1080p) ekraani, kõige uuema Android Jelly Bean operatsioonisüsteemi ja LTE’ga stiilne ning võimas nutitelefon. HTC One tuleb müüki märtsis 2013 ning on saadaval kahes toonis – hõbe ja must.