HTC toob Eesti turule täiustatud nutitelefoni One M9+

htc-logo

HTC toob Eesti turule One M9 täiustatud versiooni One M9+, mis peaks müüki jõudma augusti lõpus. Nutitelefoni saab osta ainult elektroonika poodidest.

One M9+ on 5,2-tollise 2k ekraaniga ning võimsa 2,2 ghz Mediatek Helio X10 protsessoriga.

Telefoni sisemälu maht on 32GB, mida saab laiendada microSD mälukaardi abil kuni 2TB. Mälu on 3 gb. Seade töötab Androidi operatsioonisüsteemil ja HTC Sense’i kasutajaliidesel. One M9+ teeb pilti 20MP kaameraga ning muusikat saab kuulata või videosid vaadata HTC BoomSound helisüsteem 5.1 surround sound kanaliga kõlaritega, mis loodi koostöös Dolby Audioga. Lisaks sellele on telefonil ka näpujälje lugeja.

Uus nutitelefon jõuab Eestisse müügile augusti lõpus ning eeldatavaks hinnaks saab olema 799-829 eurot. HTC One M9+ on saadaval kolmes värvitoonis – hall, kuldne ja hõbedane/kuldne.
1997 aastal asutatud HTC on üks kiiremini arenevaid mobiilitootjaid maailmas. Ettevõte seab oma eesmärgiks luua inimesekeskseid ja innovaatilisi kogemusi tarbijatele üle maailma. HTC tooteportfelli kuuluvad nutitelefonid ja tahvelarvutid. Täpsema info saamiseks külastage www.htc.com.

Telefoni välimust saab lähemalt uurida siit: https://skfb.ly/DsHV