HTC esitles uusi Windows Phone 7 nutitelefone

Rahvusvaheline nutitelefonide tootja ning Microsofti pikaajaline koostööpartner HTC toob turule viis uut Windows Phone 7 nutitelefoni: HTC 7 Surround, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro ja HTC HD7. Uutel telefonidel on uus Microsofti Windows Phone 7 platvorm, HTC uuenduslik disain ning HTC Hub, millega pääseb ligi erinevatele HTC rakendustele. Mobiiltelefonid tulevad Euroopas müüki valitud riikides ja kindlate mobiilioperaatorite vahendusel, esialgu Balti riikides telefonid müüki ei tule.
“Meil on heameel pakkuda klientidele värskeid Windows Phone 7 lahendusi. Microsofti kõige populaarsemate teenuste, näiteks Xbox LIVE ja Zune integreerimine kätkeb endas suuri võimalusi klientidele,” ütles Peter Chou, HTC Corporation`i tegevjuht. “HTC tutvustab viit uut HTC Windows Phone 7 nutitelefoni eelkõige meie klientide valikuvõimaluste laiendamiseks.”

“HTC on olnud Microsofti partneriks alates esimeste telefonide tutvustamisest kümmekond aastat tagasi ning oleme elevil selle koostöö edasiviimisest Windows Phone 7 nutitelefonidega,” sõnas Andy Lees, Microsofti mobiiliäri president. “Windows Phone 7 tähendab Microsoftile ning tema partneritele uut suunda, mida HTC uued tooted märkimisväärselt edasi arendavad.”

Windows Phone 7 võimaldab telefonikasutajatel uue Hub ja Tile liidesega teha mobiilis rohkem kiiremini ja mugavamalt. The Windows Phone 7 Hub`iga saab kiiresti ligi telefoni salvestatud viimasele ning kõige väärtuslikumale infole, näiteks kontaktidele, piltidele, mängudele, muusika ja videofailidele jne. Windows Phone 7 on ühendatud mitmete populaarsete Microsofti teenustega Xbox LIVE, Windows Live, Bing ja Zune. Uued telefonid tulevad terves maailmas müüki oktoobri lõpus valitud mobiilioperaatorite vahendusel, Euroopas on telefonid esialgu saadavad ka ainult valitud riikides, näiteks Saksamaal, Suurbritannias, Prantsusmaal jne. Esialgu ei hõlma müügipiirkond Balti riike. Täpsemat infot müügipiirkondade ja selle laiendamise plaanide kohta jagab Microsoft. Esmaspäeval toimunud pressikonverentsi kus Windows Phone 7 lanseeriti saab vaadata siit. HTC on Windows Phone 7 nutitelefone täiendanud unikaalsete materjalide ning disainiga, mille poolest ettevõte tooted tervikuna tuntud on. Telefonides on mitmed eksklusiivsed HTC rakendused ja funktsioonid, näiteks HTC ilma ja börsi rakendused, fotode töötlemisfunktsioon jpm.


HTC 7 Mozart


HTC 7 Mozarti korpus on valmistatud ühest alumiiniumitükist ning ta integreerib Dolby Mobile ja SRS WOW HD hi-fi heli tagamiseks. Microsoft Zune`iga saavad telefonikasutajad sünkroniseerida oma  HTC 7 Mozarti faile personaalarvuti omadega, võimaldades võtta igal ajal ning igale poole kaasa kogu oma muusika- ja videokogu.

HTC 7 Trophy

HTC 7 Trophy sisaldab Xbox LIVE võimsust, mobiilimängude sõbrad saavad nautida kiiret reaktsiooni eeldavaid mänge uuel tasemel. Telefoni toetab 1GHz Snapdragon protsessor ning tal on ere WGVA 3.8” tolline puuteekraan.  Kvaliteetse heli tagab SRS WOW HD süsteem.

HTC HD7

HTC HD7 on mõeldud eelkõige inimestele, kellele meeldib telefonis filme ja videosid vaadata. Tänu suurele 4.3” tollisele kõrge resolutsiooniga ekraanile ja toestusele saab videopildist parima elamuse ilma, et peaks telefoni käes hoidma. HTC HD7  pakub ka mängusõpradele Xbox LIVE võimsust.

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro arendusel olid inspiratsiooniks inimesed, kes kasutavad telefoni aktiivselt nii töö- kui vabal ajal.  Eraldi avanev QWERTY klaviatuur võimaldab kiiresti ja mugavalt kirjutada, lisaks on telefonis funktsioonid, millega on lihtne sorteerida, salvestada ja tegeleda Outlook e, avada ja muuta viimaseid Office dokumente ning hoida silm peal maailma börsidel HTC börsi rakendusega.

HTC 7 Surround


HTC 7 Surround on ennekõike multimeediavõimalustele keskenduv telefon. Unikaalse väljatõmmatava kõlariga ning integreeritud Dolby Mobile ja SRS WOW HD`ga on telefonil kõrgekvaliteediline hi-fi heli, mis võimaldab jagada muusikafaile ja videosid uuel tasemel. Kasutajad ei pea suurepärase helikogemuse saamiseks kasutama kõrvaklappe.