HP uus universaalne Deskjet toob madalamad printimiskulud

HP tõi turule uue Deskjeti printimissüsteemi, mis pakub kasutajatele kvaliteetset ja usaldusväärset printimist varasemast madalama printeri- ja kassetihinnaga. Samuti on vähendatud printimise ökoloogilist jalajälge. HP uus süsteem pakub kasutajatele uute Deskjeti printeritega ühilduvaid ümberkujundatud standard- ja säästuklassi tindikassette. Uuenduste tulemusena saab Deskjetiga printida laserprinteri kvaliteediga tekstidokumente ja elavate värvidega pilte.


HP All-in-One Deskjet 2050
HP All-in-One Deskjet 2050 on stiilne ja töökindel printer, mida saab kasutada nii skaneerimiseks, printimiseks kui ka kopeerimiseks. Seega katab taskukohase hinnaga seade kõik igapäevased printimisvajadused. Uus printer on kergesti sisseseatav ja on varustatud täiustatud tarkvaraga, mida saab kiiresti installida ning mis võtab kasutaja kõvakettal varasemast vähem ruumi.

HP All-in-One Deskjet 2050 on esimene toode uuest Deskjeti printerite sarjast, millel on HP 301 tindikassettide tugi. Uue tootevaliku printerid tarbivad vähem elektrit ja seetõttu on nende ökoloogiline jalajälg varasemate mudelite omast väiksem. Tootevalik on varustatud ka uut tüüpi trükipea ja spetsiaalselt uue printimissüsteemi jaoks kohandatud paberisalvega, mis võimaldab paberil printerist otse läbi liikuda.
HP 301 standard- ja säästuklassi tindikassetid
HP 301 standard- ja säästuklassi tindikassetid sisaldavad uue koostisega värvainetel põhinevaid värvitinte ja värvimullal põhinevat musta tinti, mis on tunduvalt soodsamad kuid ei tee järeleandmisi kvaliteedi osas. HP 301 valikusse kuuluvad nii standard- kui säästuklassi musta tindi kassetid ja kolme värvi tindiga kassetid. Algupärastele HP tarvikutele omaselt tagavad HP 301 standardkassetid kvaliteetse, täpse ja usaldusväärse printimiskogemuse.
HP All-in-One Deskjet 2050 ning HP 301 Deskjeti tindikassettide loomisel on arvestatud keskkonnaga. Aktiveeritud olekus on HP All-in-One Deskjet 2050 elektritarve poole väiksem kui selle eelkäijatel ning seadmel on ENERGY STARi sertifikaat.

Tänu HP ainulaadsele suletud süsteemiga ringlemisprotsessile on HP 301 tindikassetid kuni 70 protsendi ulatuses valmistatud ringlussevõetud plastmaterjalist, mis pärineb ringlussevõetud HP tindikassettidest ja muust ringlussevõetavast materjalist, näiteks veepudelitest.

Hind ja müügiletulek
HP All-in-One Deskjet 2050 ja HP 301 standard- ja säästuklassi tindikassetid tulid müüki selle aasta juunis. HP soovituslikud jaemüügihinnad on järgmised:

  • HP All-in-One Deskjet 2050 (CH350B) – 915 EEK;
  • HP 301 must tindikassett (CH561EE) – 200 EEK (jätkub 190 lehekülje printimiseks);
  • HP 301 kolmevärviline tindikassett (CH562EE) – 250 EEK (jätkub 165 lehekülje printimiseks);
  • HP 301XL must tindikassett (CH563EE) – 400 EEK (jätkub 480 lehekülje printimiseks);
  • HP 301XL kolmevärviline tindikassett (CH564EE) – 400 EEK (jätkub 330 lehekülje printimiseks);