HP uued lahendused aitavad kiirendada virtuaalse töölaua tehnoloogiate rakendamist

HP laiendas oma virtualiseerimise portfelli VMware keskkondade jaoks uute lahendustega, mis aitavad ettevõtetel kiirendada virtuaalse töölaua tehnoloogiate rakendamist.

Tänavu toimunud VMworldil näitas HP järgnevaid virtualiseerimise lahendusi:

  • Uut HP t310 nullklienti, millel on nüüd 5 korda suurem jõudlus tänu uuele Tera2 nullklient protsessorile, mis vahetas välja eelmise Tera1 protsessori. Tänu uuendustele on HP t301 võimeline täitma VMware View keskkondades ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadused.
  • Spetsiaalselt virtuaalsete töölaudade toetamiseks loodud HP Client Virualisation Generation 8 Reference Architecture lahendust.
  • Uusi võimalusi, kuidas Teradici host card’i kasutades vabaneda mõningatest kodeerimise ülesannetest CPU’st (Central Processing Unitblade või rack serverisse. See lahendus pakub spetsiifiliste graafika aplikatsioonide jaoks (näiteks nagu animatsioon) suurendatud virtualiseerimise jõudlust.

 

HP t310 pakub turvalisust ning jõudlust

Spetsiaalselt VMware virtuaalse töölaua kasutajate jaoks tehtud HP t310 sisaldab uut Teradici Tera2 PColP nullkliendi protsessorit, mis pakub kasutajale virtuaalse töölaua jaoks vajalikku kõrget jõudlust.

HP t310 on tõeline nullklient ilma operatsioonisüsteemideta või koodideta, mida oleks IT’l tarvis hallata. Ilma kohaliku talletusmäluta pakub HP t310 väga turvalist seadet, mis on sobiv kasutamiseks nii avalikus sektoris, finantssektoris kui ka teistes valdkondades, mis nõuavad kõrgendatud turvalisust.

HP t310 nullkliendi eelised koos VMware’ga:

–          Kiire rakendada ja lihtne hallata ilma operatsioonisüsteemide uuendusteta
–          Kõrgeim pikslit sekundis määr (dual) 1,920×1,200 või (single) 2,560×1,600 resolutsiooni juures
–          Tõhusam energiatarbimine – vähem kui 7 W
–          Lihtne võimsuse haldamine Wake-on-LAN toega.
–          Andmete turvalisus AES256-bit krüptimisega ning täiendava smart card toega.
–          Tugev kaitse andmete kadumise vastu tänu turvalistele autentimise ja autoriseerimise nõuetele USB seadmete puhul – keelatud seadmete puhul rakendub lukustus.

HP pakub tööstuse kõige laiemat valikut kõhn ja nullkliente VMware keskkondade jaoks: HP t310 Zero Client, HP t410 Smart Zero Client ja HP t510 ning t610 Flexible Series Thin Clients.

HP rack ja blade serverid toetavad nüüd Teradici APEX 2800 Server Offload Card’i, et pakkuda püsivat ja kõrge jõudlusega VDI (Virtual Desktop Infrastructure) kogemust lõppkasutajale. See kaart vabastab PCIoP pildi kodeerimise ülesannetest ja vähendab serveri CPU kasutust ning annab seega IT halduritele võimu, et kaitsta ja kindlustada püsiv kasutajakogemus ka siis kui töökoormused muutuvad.

Teradici APEX 2800 Server Offload Card ühildub kõikide HP null ja kõhnklientidega VMware View keskkondades ning pakub rikkalikku multimeedia kogemust.