HP Slate 2 tahvelarvuti

HP uus Slate 2 Tablet on multipuutetundliku ekraaniga tahvelarvuti, mis on loodud ennekõike just ärikliendi vajadusi silmas pidades.

HP Slate 2 kaalub vaid 0,68kg ning võimaldab nii sisu loomist, redigeerimist kui ka üle vaatamist – seega sobib seade suurepäraselt liikuva eluviisiga inimesele, kes peab töökohustusi tihti kontorist eemal täitma. Uus Slate 2 Tablet on täisfunktsionaalse Microsoft Windows keskkonnaga ning multipuutetundliku (multitouch) ekraaniga tahvelarvuti, mis tagab mobiilsuse ja paindlikkuse ka nõudlikumale kasutajale.

HP Slate 2 tahvelarvuti ekraan on 22,6 cm (8,9’’) diagonaaliga ning töötab nii sõrme puudutusega kui ka puutepliiatsiga. Uue HP tahvelarvuti muudab mugavamaks ka Swype klaviatuur, mis võimaldab sisestada teksti ekraanile kuvataval klaviatuuril ühe katkematu sõrme- või puutepliiatsi liigutusega.

Uue HP tahvelarvutiga on väga mugav ka videokonverentse teha, kuna tahvelarvuti esiküljel on VGA veebikaamera, mis võimaldab edastada kvaliteetset pilti ning Slate 2 on varustatud ka SRS Premium Sound süsteemiga, mis tagab optimeeritud audiosätted ning kvaliteetse heli.

HP Slate 2 Tabletil on olemas ka foto- ja videomaterjali salvestamiseks 3-megapiksline kaamera tahvelarvuti tagaküljel ning SD mälukaardi pesa, mis võimaldab laiendada seadme salvestusvõimalusi. Tänu HP Slate Dock’ile on võimalik ühendada uue HP tahvelarvutiga välisseadmeid kahe USB 2.0 ning ühe HDMI pesa kaudu.

Slate 2 on varustatud Intel Atom Z670 protsessoriga ja mSATA SSM tehnoloogiaga ning suudab pakkuda kasutajale laadimata kuni 6 tundi tööaega ning varasemast kiiremat buutimisaega (boot time).

httpv://www.youtube.com/watch?v=NkF-O7c6VuQ&feature=player_embedded#!

Lisaks peitub uues HP Slate 2 tahvelarvutis veel:

Sisseehitatud TPM turvakiip, mis kaitseb andmeid alates e-kirjadest kuni kõvakettale salvestatud infoni.

HP Protect Tools, mis võimaldab kasutajal TPM kiipi kontrollida ja hallata, et parandada kasutaja jaoks turvalisust, tagada senisest parem draivide turve ja kaitstud e-kirja vahetus ning toetada digisertifikaatide rakendusi.

–  BIOS tugi Computrace Pro jaoks, mis aitab kaitsta andmevarguse eest ning hoida konfidentsiaalset infot turvalisemalt.

–  HP Connection Manager, mis tagab läbi ühe kasutajaliidese kontrolli juhtmeta ühenduste üle (Wi-Fi Ethernet, Bluetooth ja integreeritud 3G mobiilne lairibaühendus) ning muudab internetiühenduse saavutamise mugavamaks üle kogu maailma.

HP Slate 2 lisavarustuses on Bluetooth Keyboard ja Folio uus tahvelarvuti kaasaskandmise lahendus, kuhu mahub Slate 2 tahvelarvuti, taaslaetav klaviatuur, HP Slate Digital Pen ning eraldi koht on olemas ka kasutaja visiit-, krediit -, või ID-kaartide jaoks.