HP esitleb uusi printereid ärikliendile

HP tutvustas uusi Officejet printereid ja printimislahendusi, mis pakuvad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimaluse vähendada kulusid ja suurendada produktiivsust nii kontoris kui ka liikvel.

Uued liikmed HP Officejet printerite perekonnas on: HP Officejet 6600 ja 6700 Premium ning HP Officejet 6100 ePrinter. Uued ärikliendile mõeldud Officejet printerid pakuvad kiiremaid printimiskiirusi kui nende eelkäijad ning tänu HP ePrintile on võimalik nendega printida ükskõik missugusest asukohast ka nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Valikus on erinevate omaduste ja hinnaklassidega printerid, mis annavad ärikliendile võimaluse valida just tema ettevõtte vajadustele vastav seade.

 

Kõige uuemad printerid HP Officejet portfoolios pakuvad väikestele ettevõtetele kasutamisel usaldusväärsust ja võimaldavad printida suurepärase pildikvaliteediga.  HP Officejet 6600, 6700 ja 6100 printeritele mõeldud uued all-pigment tindid pakuvad täiendatud vastupidavust niiskusele, kulumisele ja markerile.

 

HP Officejet 6600 e-All-in-One pakub laiendatud võimalusi ja suuremat mitmekülgsust. Printer prindib soodsalt ja kõrge kvaliteediga dokumente kiirusel kuni 14 lehte minutis mustvalgelt ja 8 lehte minutis värviliselt. Printeril on juhtmeta ühendus, automaatne paberisöötja ja  6,73 sentimeetrine puutetundlik ekraan, mis võimaldab ligipääsu otse aplikatsioonidele.

Pildil: HP Officejet 6600 (allikas: HP)

HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One pakub samu omadusi ja võimalusi nagu HP Officejet 6600 e-All-in-One, kuid Officejet 6700 prindib pisut kiiremini, printeril on ees USB pesa, Ethernet ühendus ja automaatne kahepoolne printimine. Printeriga saab printida vaid hetkega ilma valgete äärteta, korralik ning esitlusvalmis brošüür. HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One  printimiskiirus on kuni 16 lehte minutis mustvalgelt ja kuni 9 lehte minutis värviliselt.

Pildil: HP Officejet 6700 (allikas: HP)

HP Officejet 6100 ePrinter on taskukohane, ühe funktsiooniga tööhobune, mis pakub nii juhtmeta kui ka juhtmega kasutust.  Kasutajad saavad printida professionaalse kvaliteediga dokumente ja ilma valgete äärteta materjale, mis on näiteks esitlusmaterjalide puhul väga oluline. Officejet 6100 ePrinteri kiirus on kuni  16 lehte minutis mustvalgelt ja 9 lehte minutis värviliselt.

Pildil: HP Officejet 6100 (allikas:HP)

Uue all-pigment HP 932 ha 933 tindisüsteemiga peavad kirjutised paremini vastu ja on lisaks vastupidavamad ka niiskusele, määrdumisele ja markerile.

 

Printerite hinnad ja saadavus:

HP Officejet 6600 e-All-in-One on saadaval hinnaga  €159,90 ja HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One on saadaval €199,90 läbi HP autoriseeritud edasimüüjate. HP Officejet 6100 ePrinteri maksumus on 109,90 €. Kõik printerid on poodides saadaval Aprillist.