Guitar Hero III – Rokib sajaga!

Guitar Hero III

Kui mul millestki kahju on siis sellest, et ma varem pole proovinud muusikamänge. Guitar Hero III oli midagi mis sattus mulle juhuslikult kätte, ning mis üllatas mind nii, nagu ei ükski muu mäng. Mäng on saadaval kõigil põhiplatvormil PlayStation 3 ja 2, Mac, PC (arvustatud), Wii ja Xbox360. Mäng saabus müüki 2007 aasta jõuludel ning on saanud erinevatelt saitidelt häid hinnagnuid.

Kui selle mängu konsooliversioonid on kõik imelised, siis nii PC kui ka Maci versioonil on riistvaralised nõuded küllaltki suured. See on pisut arusaamatu, sest mängus pole praktiliselt midagi mis vajaks võimsat arvutit (enamuse ajast vahid sa oma kidra rada ning taustal näitab kaamera lava efektiivselt ringi liikudes) ent ometi on ka miinum nõuetega mängu mängimine raskendatud (et mitte õelda ebameeldiv). Kui su masin mängib vabalt Word Of Warcrafti kus on palju rohkem teoorias rammu vaja siis reaalsuses on vastupidi. Guitar Hero III mängimiseks oleks vaja korralikumat masinat kus sees 2 silindriline protsessor ligi 2Ghz taktsagedusega, 2GB muutmälu ja võimekam graafikakaart koos 256MB mälu ja DirectX 9.0C täieliku toega. Mäng sisaldab enda sees ka hulgaliselt reklaami millest on natuke kahju. Kui arvuti soovituslikutele nõuetele ei vasta tasuks vaadata pigem konsooliversiooni ostmisele. Kui sul veel konsooli ei ole, siis PlayStation 2 saab kätte ligi 2500 krooniga, ning sellel platvormil on üle 1000 mängu sealhulgas ka vanemad Guitar Hero mängud.

Mänguliselt poolelt leiad ennast klaviatuuri raskemal raskusastmel lausa tükkides rebimas (või kitarriga vaeva nägemas nii et higi voolab), kuid see ei peata sind, sest see mäng on nii paeluv, et arvatavasti mängid sa seda mängu niikaua kuni su näpud krampi tõmbuvad või käed küljest kukuvad. Mängul on hea mitmikmängu tugi ja palad mis valitud mängu on parimatest parimad, lisaks on võimalik internetist juurde tõmmata palasid. Mängu saab mängida nii klaviatuuriga kui ka kitariga. Kui otsid mängu mida mängida seltskonnaga peol või aega veeta kodus siis pole vaja mujale vaadata, see on arvatavasti sinu kõige paremini kulutatud 1200 krooni. Mängu erinevate platvormide versioonid on müügil Andricos.

Allpool on video mängust arvutipeal (Pole minu poolt tehtud)

Mängu hinnang: 4.5 / 5.0 – Kui arvuti versiooni riistvaralised nõuded nii suured vaid poleks. Mäng on väärt igat senti, pakkudes elamust pikemaks ajaks.

Arvustatud süsteemil
CPU: AMD A64 X2 4200+ (2.2Ghz)
VGA: NVIDIA GF 8600GT 256MB PCI-E
RAM: 2X A-data 1024MB DDR2 667MHz
OS: Windows Server 2008 SP1, WEI 5.3

2 thoughts on “Guitar Hero III – Rokib sajaga!”

  1. Minu arvuti ei veaks seda eales välja. 😛 Samas ma olen ühte tasuta taolist mängu mängind mis oli ka suht äge. See töötas ka vanemate arvutite peal. (Y)
    Kahjuks ei tule nimi meelde. Muidu mängiks veel. Suht naljakas on hoida klaviatuuri nagu kitarri. 😛

Kommenteerimine on suletud.