Go Rail täiendas Peterburi rongis interneti kvaliteeti

Go Rail täiendas Peterburi rongis interneti kvaliteeti, lisades olemasolevatele Tele2 seadmetele EMT modemi ja antennid. Go Raili arendusdirektori Jolan Ševtsovi sõnul võimaldab paralleelselt kasutuses olev mobiilsidevõrk kindlustada reisijad stabiilsema andmesideühendusega. „Nüüdsest on reisijate kasutada kahe mobiilsideoperaatori internetiteenused kvaliteedis, mis on rongi asukohast ja ajahetkest tulenevalt kättesaadavad. Kui peaks juhtuma, et ühe operaatori võrk pole sõidu ajal mingil põhjusel kättesaadav, siis lülitub rongi internetisüsteem automaatselt teisele ümber ning varustab reisijaid WiFiga edasi,“ rääkis Ševtsov.

Traadita internetiteenus on kättesaadav kogu Peterburi rongi ulatuses ning terve reisi vältel. Teenuse kasutamine on reisijatele tasuta. Interneti kiirus rongis ulatub sõidu ajal kuni 8 megabitini sekundis, sõltudes konkreetsest lõigust trassil ning üheaegselt teenust kasutavate reisijate hulgast. Venemaa territooriumil varustab rongi internetiga kohaliku operaatori modem.

Oktoobris plaanib ettevõte uuendada Moskva rongi internetisüsteemi, kattes kahe maa pealinnade vahel kurseeriva veeremi terves ulatuses WiFi-leviga.