Gartner nimetas HP Magic Quadrant aruandes „liidriks“

Uuringufirma Gartner nimetas HP oma ülemaailmses „Magic Quadrant Report for MFPs and Printers“ aruandes multifunktsionaalsete printerite ja printerite valdkonna „liidriks“.

Gartner on sõltumatu uuringufirma, mis analüüsib ettevõtteid erinevates valdkondades ning hindab, kuidas teatud ettevõtted vastavad nende määratletud turukriteeriumitele. Maqic Quadrant aruanne võttis antud valdkonnas ettevõtete hindamisel aluseks tehnoloogiateenuste pakkujate võime eesmärke ellu viia („ability to execute“) ning nende visiooni terviklikkuse („completeness of vision“).

Gartneri koostatud analüüsi kohaselt on multifunktsionaalsete printerite ja printerite valdkond muutunud ning muutunud on ka näitajad, mille põhjal teenusepakkujaid hinnatakse. Enam ei keskenduta hindamisel traditsionaalsetele kriteeriumitele nagu printimiskvaliteet, kiirus ning maht. Analüüsis keskendutakse uutele kriteeriumitele nagu diagnostika, turvalisus, pilvelt printimine ning teised näitajaid.

 

HP leiab, et just tänu eelnimetatud näitajatesse investeerimisele, on neil õnnestunud rajada innovaatiliste multifunktsionaalsete printerite ja printerite portfell, mida täiustab suur hulk erinevaid lahendusi ning aplikatsioone. Näiteks on tänu HP Futuresmart püsivarale ning Open Extensibility platvormile kasutajatel lihtsam ja kergem uuendada, hallata ning laiendada oma printerite võimalusi läbi uute lahenduste ja aplikatsioonide.

 

HP LaserJet M9040 Multifunction Printer (CC394A)

 

Gartner Magic Quadrant
Gartner, Inc. omandas Magic Quadranti autoriõigused 2011. aastal ja seda kasutatakse vastavate õiguste alusel. Magic Quadrant on turuolukorra graafiline esitus kindla ajaperioodi. Magic Quadrant kujutab Gartneri analüüsi tulemusi, teatud tarnijate kohta antavat hinnangut turuolukorras ning põhineb kindlatel Gartneri määratletud turukriteeriumidel. Gartner ei tõsta Magic Quadranti abil eraldi esile ühtegi tarnijat, toodet ega teenust. Samuti ei soovita Gartner tehnoloogiatoodete kasutajatel valida ainult liidrite sektoris paiknevate tarnijate tooteid. Magic Quadrant on uuringutööriist ning pole mõeldud kellelegi tegevusjuhiste andmiseks. Gartner ütleb lahti kõigist otsestest ja kaudsetest garantiidest selle uuringu osas, sealhulgas kõigist kaubastatavuse või kindlaks otstarbeks sobivusega seotud garantiidest.

 

HP
HP loob uusi tehnoloogilisi võimalusi inimeste, ettevõtete, valitsuste ja ühiskonna sisukaks mõjutamiseks. Maailma suurima tehnoloogiafirmana pakub HP klientide vajaduste lahendamiseks printimist, isiklikku arvutikasutust, tarkvara, teenuseid ning IT-infrastruktuuri hõlmavat toote- ja teenusevalikut. HP (NYSE: HPQ) kohta leiate täiendavat teavet aadressilt http://www.hp.com.