Fotokonkurs „Tallinna valgus“

tallinnavalgusTallinna Kommunaalameti korraldatud fotokonkursi „Tallinna valgus“ tööde esitamise lõpptähtaeg on 14. jaanuar 2013. Konkursile on oodatud fotod, mis on jäädvustatud 2012. aasta jooksul erinevatest valgusega (otseses ja mitte ülekantud tähenduses) seotud sündmustest Tallinna avalikus linnaruumis, fotod sündmusest „Valgus kõnnib Kadriorus“ ja fotod linnaruumi ülesseatud jõulukaunistustest. Samuti ka fotod, millele on jäädvustatud loodusliku ja kunstliku valgustuse kooskõla ning kontraste ,jõulu- ning 2012/2013 aastavahetuse valgusmiljöö eripärasest meeleolust kantud linnavaateid. Iga osaleja võib konkursile esitada kuni kolm fotot. Tööde esitamise lõpptähtaeg on 14. jaanuar 2013. Kõik tööd, mis vastavad konkursi tingimustele, avalikustatakse avaliku hääletamise päeval s.t 15. jaanuaril 2012 konkursi kodulehel. Komisjon valib välja võidutöö ja 10 äramärkimist väärivat tööd. Rahva lemmik selgub 15. jaanuarist kuni 21. jaanuarini 2013 avaliku hääletuse tulemusena.

Auhinnad paneb välja Nikon. Võidutöö autor saab auhinnaks fotokaamera Nikon 1 V1 BK Kit + 10-30mm + 30-110mm http://www.nikon.co.ee/et_EE/product/digital-cameras/nikon-1/nikon-1-v1

Avaliku hääletuse parima töö autor saab auhinnaks mälukaardi 8GB Nikon SD.

Konkursi reeglitega saab täpsemalt tutvuda konkursi kodulehel http://fotokonkurss.tallinn.ee, kus saab näha ka eelnevate konkursside töid.