Filmi- ja seriaalikanal Sony Entertainment Television laienes Eestisse

Populaarseid telesarju ja filme näitav meelelahutuskanal Sony Entertainment Television on alates tänasest saadaval ka Eesti televaatajaile. Uus kanal lisandub Elioni (IPTV) ning Starmani põhipakettidesse ja tavaantenniga vaadatavasse digitelevisiooni ZUUMtv. Eesti vaatajad saavad valida kas originaalheli või vene keelde dubleeritud heli ning mõlema valiku puhul võib vaadata kohalikus keeles subtiitreid.

„Sony Entertainment Televisioni avamine Balti riikides on oluline etapp kaubamärgi kasvul Euroopas,” ütles Sony Pictures Televisioni rahvusvaheliste võrkude asepresident Ross Hair. „Meil on rõõm käivitada Eestis uus kanal ja soovime ka edasistel aastatel sealsele publikule pakkuda kõrgetasemelist meelelahutust,” lisas Hair.

Sony Entertainment Television pakub mitmesuguseid populaarseid saateid, sealhulgas selliseid hitt-sarju nagu „Ameerika supermodell“, „Seks ja linn“, „Kollanokad“, „Kaks ja pool meest“, „Kõik armastavad Raymondit“, „Will ja Grace“, „Nip/Tuck“ ja „Kiirabihaigla“.

Lisaks pakub kanal ka uusi telesarju nagu näiteks „Lahingureeglid“, „Queensi kuningas“, „Tudorid“ ja „Kahjutasu“. Kanalil linastuvad kord nädalas ka Sony Pictures Entertainmenti ning teiste juhtivate Hollywoodi stuudiote filmid. Sony Pictures Television jätkab läbirääkimisi levi laiendamiseks Eesti, Läti ja Leedu teenusepakkujatega müügiagendi Ryandstadt kaudu. Kanali levi Baltikumis tagab multimeediateenuseid osutav ettevõte Levira.

Rohkem kui 103 riigis ja 95 miljonis kodus vaadatav Sony Entertainment Television on esimene Balti riikides saadaolev Sony Pictures Televisioni kanal. Sony Pictures Televisioni rahvusvaheliste võrkude allüksus Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas on juhtiv tasulise televisiooni ettevõte tänu sellistele kanalitele nagu AXN, Sony Entertainment Television ja ANIMAX. Euroopa ja Aafrika allüksus jõuab klientideni Hispaanias, Portugalis, Saksamaal, Itaalias, Kesk- ja Ida-Euroopas, Aafrikas, Ukrainas ning Venemaal ja teistes SRÜ riikides. Lisaks kaabel- ja digitelevisiooni ning IPTV kaudu ülekantavatele kanalitele on Sony Pictures Televisioni võrgu kanalid saadaval tasuta või tasulise nõudeesituse kaudu ka erinevatel digitaalplatvormidel.

3 thoughts on “Filmi- ja seriaalikanal Sony Entertainment Television laienes Eestisse”

  1. Kusjuures, eriti positiivne on see, et saab valida ka eesti keelse audio, s.t. filmi- ja saatekava tutvustused on eesti keelsed. Eesti audio puhul filmidel on originaalheli.

Kommenteerimine on suletud.