ERPLY ja Elisa alustasid Soomes koostööd

Elisa kassaÄritarkvara firma ERPLY sõlmis partnerluslepingu telekommunikatsiooniettevõttega Elisa, mille kohaselt hakkab Elisa Soome turul edasi müüma ERPLY kassalahendust Elisa Kassa nime all.

Elisa kliendisuhte lahenduste asepresident Anssi Okkonen Elisa Kassast: “ Elisa Kassaga on võimalik teha äri mis tahes seadmel, millel on olemas traadita internetiühendus ja veebibrauser. Teenusel on madal kuutasu, mis teeb sellest ideaalse kassa- ja laosüsteemi väikestele ettevõtetele. Samas võimaldab lahendus ühtset raporteerimist reaalajas ning müügitehingute jälgimist olenemata asukohast, mis lubab edukalt kasutada seda ka suurematel jaemüügikettidel ning frantsiisiettevõtetel.”

img-1
ERPLY asutaja ja tegevjuht Kristjan Hiiemaa koostööst Elisaga: “ERPLYt luues oli meil visioon pakkuda kohalikule turule maailmaklassi tarkvara, mis aitaks paremini konkureerida rahvusvahelisel turul. Nüüd, kus alustasime koostööd Elisaga on suurepärane näha, kuidas meie visioonist on saamas reaalsus.”

ERPLY tegeleb äritarkvara ja kassasüsteemide arendamise ja müügiga. ERPLY lahendusi kasutavad kokku üle 150 000 ettevõtte Eestis, Suurbritannias, USAs, Austraalias, Taanis ja mujal.

Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti ja pakub laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa käive oli 2014. aastal 1,54 miljardit eurot ja töötajaid 4100.
6 thoughts on “ERPLY ja Elisa alustasid Soomes koostööd”

Kommenteerimine on suletud.