Canoni uus digipeegelkaamera EOS 100D

EOS 100D FRA w EF-S 18-55mm IS STM

Oma klassi kõige väiksem ja kergem APS-C-formaadis sensoriga digipeegelkaamera EOS 100D on aga piisavalt kompaktne, et seda kõikjal endaga kaasas kanda. Selle kergesse ja kompaktsesse korpusesse (mõõtmetega vaid 116,8 × 90,7 × 69,4 mm ja kaaluga 407 g) on mahutatud ka ere optiline pildiotsija, mis pakub kasutajale täielikku digipeegelkaamera kasutuskogemust. Mudelil EOS 100D on olemas ka suur 7,7 cm (3-tolline) ClearView II mahutundlik puuteekraan, mis lihtsustab sätete reguleerimist ja võimaldab pilte kohe pärast jäädvustamist üle vaadata.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=uXn3E4FxHw4

 

Kaamera EOS 100D keskmes on uus 18-megapiksline APS-C-formaadis sensor Hybrid CMOS AF II, mis pakub koos pildiprotsessoriga DIGIC 5 põhimõtteliselt igas olukorras kvaliteetseid tulemusi. Uus sensor kasutab faasituvastuspiksleid, mis katavad 80% sensori kujutispinnast, pakkudes reaalajarežiimis või täis-HD-videot jäädvustades paremat automaatteravustamiskiirust ja jälgimisvõimet. Kuni 4 kaadrit sekundis jäädvustada võimaldav EOS 100D lihtsustab algajal kasutajal mitmekülgsete ja kvaliteetsete piltide tegemist.

eos100d_compact-and-lightweight-parts_reference


Lisaks sisaldavad uued kaameramudelid mitmeid ülilihtsalt kasutatavaid pildistamisrežiime ja loomingulisi filtreid. Need võimaldavad algajatel esmalt loominguliste eelseadistustega katsetada. Näiteks tuvastab intelligentne automaatne stseenirežiim jäädvustatava stseeni ja valib parima sättekombinatsiooni. Lisaks on kaameral EOS 100D ka uued laste, toidu ja küünlavalgusrežiimid.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3CqCXkNxwQE

Tänu uuele filtrite reaalajavaatele saab Canoni põnevat loominguliste filtrite valikut, sealhulgas ka kalasilma- ja miniatuuriefekti, nüüd ka enne pildi jäädvustamist rakendada. Seega saab kasutaja juba enne võtte tegemist konkreetses olukorras sobivaima efekti valida. Fotograafid saavad õppida oma pilte ka täiustatud loomingulise automaatrežiimiga redigeerima ning kasutades mudeli EOS 100D uut režiimi Extra Effect Shot, saab samaaegselt isegi kaks pilti jäädvustada: ühe tavapildi ja ühe loomingulise filtriga pildi.

Samuti saavad innukamad fotograafid kasutada oma mälestuste talletamiseks veel ka lisavõimalust – EOS-videorežiimi, millel täis-HD-kvaliteet (1920 × 1080p). Automaatteravustamissüsteem Hybrid AF II hoiab video peategelased alati teravustatuna, sest pidev autofookus jälgib subjekte filmimise ajal. Peale selle lihtsustab videokollaažirežiim Video Snapshot videoklippide jäädvustamist ja redigeerimist.

EOS 100D – põhiomadused
· 18-megapiksline sensor Hybrid CMOS AF II
· Kompaktne ja hõlpsalt kaasaskantav vorm
· Lihtne pildistamine intelligentse automaatse stseenirežiimiga
· Optiline pildiotsija ja suur puuteekraan
· Täis-HD-videod sensoriga Hybrid CMOS AF II
· Loomingulised filtrid ja funktsioon Extra Effect Shot
· Sisseehitatud funktsioonijuhised
· EOS-süsteemi objektiivid ja lisatarvikud
Loe lisa!

CanonDSLRSizeComparison_zps529efc9fEOS 100D TOPEOS 100D BCK