HP tegi 27-tollise puutetundlikku ekraaniga kõik-ühes arvuti

HP_Envy_Recline

HP teatas uute 23 ja 27-tolliste puutetundlike Envy Recline kõik-ühes arvutite tootmisest, mis jooksevad neljanda generatsiooni Intel Core protsessoriga, sisaldavad BeatsAudio kõlareid ja mille unikaalne disain ulatub üle lauaääre.      

Kümnepunktipuute ja suure ekraanidiagonaaliga Recline’i reguleeritav konstruktsioon asetab seadme lauapinnast madalamale, mis teeb arvuti kasutamise mugavamaks.

Nii HP ENVY Recline23 kui ka HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One arvutid on varustatud 4. põlvkonna Intel® Core™ protsessorite ja NVIDIA graafikaga. Lisaks on HP ENVY Recline27 varustatud lähiväljaside (NFC) tehnoloogiaga, mis võimaldab kasutajatel jagada fotosid, kontakte ja internetiaadresse üheainsa puudutusega.

Lisaks andis HP teada uute monitoride, printerite ning Split X2 hübriidarvuti tootmisest.

Split X2 ekraan käib klaviatuuri küljest lahti ja toimib eraldiseisva tahvelarvutina. Split X2 jookseb 3. põlvkonna Intel Core protsessori ning Windows 8 operatsioonisüsteemiga. Seadmel on kahemegapiksline HP TrueVision Full HD veebikaamera ja HP ImagePad, mis tagab ülitäpse mitmesõrme- ja viipenavigeerimise.

HP Pavilion 23-tollisel HD-puutemonitoril on lai vaatenurk ning reguleeritav alus, mis pakub kasutajale võimalust ekraani 70-kraadise nurga alla kallutada.

HP Pavilion 23 puutemonitori on võimalik kasutada koos uue HP ENVY Phoenix 810 lauaarvutiga. HP ENVY Phoenix 810 lauaarvutis on ühendatud kiire Intel® Core™ i7 Extreme protsessor, NVIDIA® eraldiseisev graafika või ülivõimas AMD graafika ja Beats Audio.

Lisaks on HP teada andnud elegantse ja üliõhukese, kahe HDMI pordiga HP ENVY 23 IPS Monitori turuletoomisest. Monitori saab ühendada paljude erinevate seadmetega nagu mobiiltelefonid ja tahvelarvutid.

HP uute printeritega saab kaks korda odavamalt trükkida

 • HP Deskjet Ink Advantage 1015 on lihtsalt kasutatav ning töökindel printer, mida on võimalik väga kiiresti kasutusvalmis seada. Tänu odavatele HP originaal-tindikassettidele kujuneb lehekülje hind soodsamaks ning puudub vajadus sageli riskantseks kassettide taastäitmiseks.
 • HP Deskjet Ink Advantage 1515 kõik-ühes printer trükib, skaneerib ja kopeerib. Kompaktne ehitus aitab ruumi kokku hoida ja lubab printeri kasutajale sobivasse kohta paigaldada.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One printer annab kasutajale võimaluse tänu juhtmeta ühendusele trükkida just temale sobivast kohast, kasutades nutitelefoni, tahvel- või lauaarvutit. Muuhulgas on dokumente võimalik HP Printer Control rakenduse abil skaneerida otse mobiilsesse seadmesse.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2645 e-All-in-One printer on lihtsalt kasutatav ja kompaktne kõik ühes seade, millega on ühendatud faks ja automaatne dokumentide söötmismehhanism (ADF).
 

Hinnad ja saadavus:

 • HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC on saadaval alates septembrist; hinnad algavad 1099 eurost.
 • HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC Beats Edition on saadaval alates oktoobrist; hinnad algavad 1099 eurost.
 • HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One PC on saadaval alates septembrist; hinnad algavad 1299 eurost.
 • HP ENVY Phoenix 810 Desktop on saadaval alates 30. septembrist; hinnad algavad 999 eurost.
 • HP Pavilion 23tm Touch Monitor on saadaval alates oktoobrist; hinnad algavad 349 eurost.
 • HP ENVY 23 IPS Monitor on saadaval alates 15. oktoobrist; hinnad algavad 199 eurost.
 • HP Split x2 on saadaval alates septembri lõpust; hinnad algavad 749 eurost.
 • HP Deskjet Ink Advantage 1015 on saadaval alates oktoobrist 2013; hinnad algavad 54 eurost.
 • HP Deskjet 1510 All-in-One  on saadaval alates septembrist 2013; hinnad algavad 54 eurost.
 • HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One  on saadaval alates oktoobrist 2013; hinnad algavad 64- eurost.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One  on saadaval alates oktoobrist 2013; hinnad algavad 79 eurost.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2645 e-All-in-One on saadaval alates novembrist 2013; hinnad algavad 89 eurost.