Ennenägematu lahing kahe linna vahel juba sellel nädalavahetusel

video_infoslaidKõikidel mänguhuvilistel on aeg kõrvad kikki ajada, kuna taaskord on tulnud aeg välja võtta oma arvutid, kardinad ette tõmmata ning astuda võistlustulle, et välja selgitada parimad mängurid! Seekordne MUG.ee võrgupidu on ka ägeda lisaga, nimelt madin käib korraga nii Tartus kui ka Tallinnas.

Osa saab võtta nii üksinda, kui ka meeskonnaga. Üritus algab reede õhtul 12. juulil ning põnevust ja mängulusti jätkub ka terveks laupäevaks ja asjad pakitakse kokku pühapäeva hommikul kella 8-ks. Ööbida võib nii kohapeal kui ka omas kodus pehmes voodis. Kõige tõsisemad mängurid muidugi ei maga ju ja lahingud muutuvad üha eepilisemaks mida rohkem on ärkveloleku tunde.

Antud ürituse suursponsoriks on Razer, kes on üks maailma parimaid mänguvarustuse tootjaid ja toetab meid seekordselt ülivingete auhindadega. Lisaks ühinevad veel paljud muud firmad ja panevad üritusele oma õla alla.

Registreerumiseks ja lisainfo saamiseks vaata ürituse veebilehte http://www.mug.ee/lan/ ja Facebooki eventi https://www.facebook.com/events/1375501779331578/

Kohtade arv on piiratud, nii et kes ees, see mängur. Come and claim your victory!