EMT/Elioni minuTV teenus jõudis avalikkuse ette

Elion

EMT/Elioni meelelahutust pakkuv minuTV teenus on kõigi huviliste jaoks avatud. EMT/Elioni esimene ühisteenus stardib beeta-versioonis ning ootab teenust kasutama kõiki, kellel on internetiühendus.

“Uue põlvkonna meediatarbijad on järjest rohkem huvitatud lisaks reaalajas telesaadete jälgimisest, vaid on-demand sisust – telesarjadest, filmidest, multikatest, mida saab vaadata just siis, kui ise tahad,” rääkis Eesti Telekomi TV ja multimeedia valdkonnajuht Karl Anton. “Teist sellist teenust, mis ei pakuks mitte ainult telekanalite ja salvestuste vaatamise võimalust, vaid täiesti unikaalset ja mitmekülgset sisu, minuTV kõrval Eestis täna ei ole. minuTV teenus on avatud kõikides internetivõrkudes üle Eesti ning kasutamiseks piisab vaid arvuti või nutiseadme olemasolust.”

Sarnaselt paljudele Google’i või Facebooki teenustele stardib ka minuTV beeta-versioonis, mis tähistab viimast etappi teenuse arendustsüklis. “Ootame minuTV-d kasutama inimesi, kes on valmis jagama meiega oma arvamust ja tagasisidet, et saaksime teenust edasi arendada,” selgitas Anton.

minuTV võimaldab ühe kuutasu sees vaadata sarju, filme, multikaid ja telekanaleid nutitelefonides ning tahvel-  ja sülearvutites (Android, iOS, Mac, Windows, Linux). Sisupakkumisse kuuluvad sarjad hooaegade kaupa, üle 100 filmi videolaenutuses, menukad telekanalid, lisaks lastele mõeldud sisu ning salvestamise ja järelvaatamise funktsioon. Filmide ja sarjade valik täieneb pidevalt.

Klientidel on teenust võimalik 31 päeva tasuta proovida. Pärast seda maksab teenus 5 eurot kuus, mitmest seadmest paralleelselt vaatamist võimaldav lisaekraan maksab lisaks 2.50€ kuus. Uue nutiTV salvestuse teenuse kasutajatele on minuTV teenus tasuta.

minuTV leiab veebist aadressilt http://minutv.ee. Nutiseadmetele mõeldud rakendusi on võimalik alla laadida Google Play keskkonnast ning peatselt App Storest, otsides märksõna „uus minuTV“.