EMT ja Elion alustasid LG G4 eelmüüki

lg-g4-coupe-5529ef3604aecElioni e-poes jõudis nahast tagumise korpusega G4 müügile reedel ning uut nutitelefoni saab valida kolme erineva värvi ehk musta, helepruuni ja veinipunase vahel. Punast värvi seadmed on Eestis saadaval ainult EMT ja Elioni müügikanalites kuni juuni lõpuni (eelmüügi perioodil Elioni e-poes, peale seda kuni juuni lõpuni ka teistes müügikanalites).

Kõigil mudelitel on komplektis kaasas ka tavaline mittenahast tagakaas, lisaks ootab uue telefoni ostjat kingitus 64GB mälukaardi näol, mille väärtus on 49 eurot.

LG uus lipulaev on varustatud võimeka kaameraga (F1.8; manuaalne režiim; 16MP tagumine kaamera + 8MP eesmine kaamera) ning 5.5-tolline ja 2560 x 1440 resolutsiooniga ekraan tagab seadmele terava pildi. Omanäolisust lisab see, et telefoni ekraan on kergelt nõgus.

 

Telefoni sisemälu suurus on 32GB, nutiseade on varustatud 4G LTE toega ning Android™ 5.1 Lollipop operatsioonisüsteemi jooksutab Qualcomm Snapdragoni kuuetuumaline protsessor.

LG uut tippmudelit on arvustanud ka mitmed tuntud väljaanded ning esile on tõstetud just telefoni suurepärast kaamerat, head ekraani, teisaldatavat akut ja mitmeid teisi omadusi.

 

Telefoni müügihind on 679 eurot ning selle eelmüük kestab Elioni e-poes 24. maini.
Sel perioodil endale telefoni soetanud kliendid saavad seadme kätte juuni alguses.

Elioni e-poes saab uue telefoniga tutvuda järgneva lingi vahendusel: https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-lg-g4-(punane)/LGH815.ABALLR

lg-g4-batterie