Canon tutvustas uut objektiivi EF 50mm f/1.8 STM

EF-50mm-f1.8-STM_Slant_without_cap (1)Canon tutvustas täna uut tipptasemel objektiivi EF 50mm f/1.8 STM.  See on populaarse objektiivi EF 50mm f/1.8 II järeltulija, mis on suurepärane teine objektiiv kõigile, kes tahavad fotograafina edasi areneda.

Tänu suurele maksimaalsele avale f/1,8 ja 50 mm teravustamiskaugusele sobib EF 50mm f/1.8 STM ideaalselt portreede tegemiseks, väheses valguses pildistamiseks ja igapäevaste esemete ning olukordade jäädvustamiseks.

Objektiivil on Canoni Super Spectra objektiivi vääristus, 7 labaga ava ja STM-i tehnoloogia, mis tagab sujuva ja vaikse teravustamise. Kompaktne, kerge ja taskukohane EF 50mm f/1.8 STM on hea täiendus igale komplektile.

Uue objektiiviga on lihtne teha portreesid või loomingulisi fotosid ning videosid. Tänu suurele maksimaalsele avale f/1,8 saab täpselt kontrollida teravussügavust. Peale selle pääseb suurest avast objektiivi rohkem valgust, et hämaras pildistada.

Objektiivi 50 mm fookuskaugus tagab kvaliteetsed, teravad ja kontrastsed tulemused. Koos APS-C EOS DSLR-iga kasutades sobib objektiiv portreede tegemiseks. Peale selle on see täiskaadrilistel DSLR-idel kasulik igapäevase objektiivina ja sobib erinevate pildistavate jäädvustamiseks loomulikust vaatepunktist ning perspektiivist.

Objektiivi minimaalne teravustamiskaugus on vaid 0,35 m, võimaldades lähemalt pildistada ja objekte suurendada. 7 labaga ava tagab hägustuse ja tõstab esile fookusest väljas olevaid pildistatavaid. Eelkäijaga võrreldes on objektiivi pildikvaliteet parem ja sel on Canoni Super Spectra vääristus, mis minimeerib sisepeegeldust, pettekujutisi ja valguspimestust.

Objektiiv on kompaktne ja kerge, kaalub vaid 160 g, mahub kotti ning ei muuda komplekti eriti raskemaks. Objektiivi uus väliskujundus sobib kokku nii Canoni alg- kui ka kesktaseme EOS DSLR-idega ja selle saab tänu uuele metallkinnitusele stabiilsemalt kaamera kere külge kinnitada. Peale selle annab objektiivi käsitsi teravustamise rõngas lisavabaduse täpselt kontrollida, mis on teie fotodel ja videotel teravustatud.

Objektiivi EF 50mm f/1.8 STM põhiomadused

  • Sobiv objektiiv portreede tegemiseks
  • Kiire ja vaikne teravustamine
  • Sobib vähese valgusega tingimustes
  • Üliteravad pildid
  • Kompaktne kaasaskantav objektiiv

IMG_493248 IMG_493250 IMG_493249 IMG_493247