Elisa tõi turule MiNT paketid välismaal kasutamiseks

elisa_eesti

Elisa tuli välja lahendusega, mis võimaldab välismaale reisival ärikliendil kasutada soodsa kuutasu eest mobiilset internetti arvutis või tahvelarvutis neljas riigis: Soomes, Venemaal, Lätis ja Leedus. Sama pakett hõlmab ka mobiilse interneti kasutamist Eestis 4G kiirustel.

Elisa ärikliendi tooteturunduse ja -halduse osakonna juhi Margus Õunapi sõnul on Elisa ärikliendid väga altid välismaal internetti kasutama, sest tööalane vajadus internetiühenduse järele on suur. „Seni oli hinnatase kliendile kõrge ja tegemist oli pigem nišitootega. Turule toodud lahendus tõstab kindlasti kordades mobiilse interneti kasutatavust välisriikides,“ lausus Margus Õunap.

„Elisa ärikliendid on meie uuringus välja toonud, et neil on huvi kasutada kindla kuutasuga pakette välisriigis nii, et kulud oleks kontrolli all ja vajalikud töötoimingud saaks ära tehtud,“ märkis Margus Õunap. „Mobiilne internetiühendus võimaldab ärimehel end ka välismaal olles ettevõtte tegemistega kursis hoida ning samuti ka vajalikke äritehingud sooritada.“

Erinevad Elisa MiNT roamingpaketid võimaldavad mobiilse interneti kasutamist arvutis või tahvelarvutis kas Soomes, Venemaal, Balti riikides või kõikides mainitud riikides üheskoos. Sama kuutasu sisse jääb mobiilse andmeside kasutamine ka Eestis ja seda 4G kiirustel. Eestis on maksimaalne allalaadimiskiirus pakettides kuni 50 Mbit/s. Välisriigis saab klient tarbida vastava operaatori poolt võimaldatavaid kiiruseid.

Soome, Balti riikide või Venemaa roamingpaketi kuutasuks on 29 eurot. Soomes ja Venemaal on kasutatavaks mahuks 5 gigabaiti ja Balti riikides 10 gigabaiti.

Pakett „MiNT Business Regional“ hõlmab mobiilset internetti kõikides loetletud riikides ühtse kuutasu – 39 euro eest ning poole suuremat, 20 gigabaidist, andmeside kasutusmahtu. Kõikidele paketihindadele lisandub käibemaks. Tähtajalise lepingu sõlmimisel saab klient kaasa ka tasuta 4G netipulga.

Elisa partneriks niivõrd soodsa hinnaga teenuse pakkumisel on Soomes Elisa, Venemaal Megafon ning Balti riikides Bite.