Share
Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti

Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti

elisa-4gElisa poolt turule toodud kõik uued arvuti- ja mobiiltelefoni paketid sisaldavad nüüd 4G internetti. Madalaima hinnaga 4G interneti paketid arvutis algavad 4 ning mobiiltelefonis koos kõnede ja sõnumitega 5 eurost.

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul tõi Elisa turule kolmanda põlvkonna nutipaketid. „Esimese põlvkonna mobiilinterneti paketid olid mahupõhised, kus klient pidi orienteeruma erinevate mega- ja gigabaitide vahel. See oli kliendile suur frustratsioon ning turg püsis seetõttu nišši staatuses,” meenutas Andrus Hiiepuu. ”2010. aastal tõi Elisa esimesena turule teise põlvkonna paketid, mis olid kiirusepõhised. Antud lähenemine käivitas mobiilinterneti turu ja viis teenuse massidesse.”

Elisa poolt turule toodud kolmanda põlvkonna nutipaketid on Hiiepuu sõnul tegevusepõhised. ”Antud vajaduse käivitajaks on põhimõttelised muudatused turu olukorras ja tarbijas vajadustes. Rohkem kui pooled kliendid on kasutusele võtnud nutiseadmed ja mobiilse interneti ning nad ei osta internetti enam interneti pärast, vaid selleks, et teha konkreetseid tegevusi erinevate äppide abil,“ selgitas Andrus Hiiepuu. „Seega pole klientide jaoks olulised enam kiirused, vaid see, et nende rakendused toimiksid.“

Kliendi ootuste ja turu arenguga kaasas käies, tõi Elisa kliendini nüüd uudse loogikaga mobiilse interneti paketid telefoni, tahvlisse ja arvutisse. Nende seast saab iga klient välja valida enda tegevustega internetis kõige paremini sobiva paketi.

Elisa pakub kliendile nii mobiiltelefonis kui ka tahvlis ja arvutis kasutamiseks viite erinevat tegevuspõhist nutipaketti. Lisaks on veel mobiiltelefonile neli paketti eraldi lisateenusena.

Elisa uues paketiloogikas on välja toodud, mis tegevusi saab klient ühes või teise paketiga Internetis sooritada. Kui klient on näiteks vähene internetitarbija, siis saab ta valida lihtsamateks tegevusteks sobiva paketi.

Madalaima hinnaga ehk 4 eurose kuutasuga pakett mobiiltelefonis või tahvlis võimaldab kliendil lugeda e-meile, vaadata ilmateadet, bussiaegasid, teha internetis pangatoiminguid ja käia e-koolis.

Kui klient on aga suurem tegutseja internetis sobib talle 4G internetiga pakett kuutasuga 15 eurot, mis võimaldab juba muusikat striimida, YouTube vaadata, sotsiaalmeediat ja digilehti lugeda, Skype-kasutada või e-kursustel teadmisi omandada.

Põhjaliku ülevaate Elisa uute mobiiltelefoni ja arvuti pakettide kohta leiab Elisa kodulehelt