Eestlased said Google’ilt juba kolmanda rahvusvahelise preemia

Maarja Korstnik
Londonis toimunud iga-aastasel Google’i Premium partnerite auhinnatseremoonial tunnistati kolmandat aastat järjest parimaks kontohaldusteenuse pakkujaks Eestis, Lätis ja Leedus tegutsev ettevõte FCR Media.

Auhind parima kontohaldusteenuse eest antakse välja kliendisuhete arendamise ja hoidmise eest läbi reklaamiplatvormi Google Adwords. Kolmandat aastat järjest võidutsenud FCR Media grupi kvaliteedinäitaja Adwords Quality Score põhjal oli 6,7, mis on parim tulemus Google Premium partnerite programmis kogu Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.  

FCR Media grupi Eesti esindaja ja Google AdWords’i Eesti tiimi juhi Maarja Korstniku sõnul on auhind tunnustus kogu meeskonnale nii Eestis, Lätis kui Leedus. “Juba kolmandat aastat järjest saadud preemia on kindel kvaliteedimärk, mistõttu saame omalt poolt lubada, et pakume klientidele ka edaspidi parimaid Google AdWords’i lahendusi,” rääkis Korstnik ning lisas, et nende tiimi ülesannete hulka kuulub kohalikele ettevõtetele internetis reklaamikampaaniate loomine, haldamine ja optimeerimine.          

Londonis toimunud Google Premium partnerite konverentsil oli tänavu läbivaks teemaks Google Plus ning uued otsinguvõimalused mobiiliseadmetes. Auhinnatseremoonial osales rohkem kui 120 inimest 30 ettevõttest Inglismaalt, Venemaalt, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Itaaliast, Lõuna-Aafrikast, Lätist, Leedust ja Eestist.           

FCR Media grupp on ainuke kontsern Balti riikides, kellele on Google omistanud VKE Premium Google AdWords partneri staatuse. FCR Media grupi ettevõtted teenindavad Balti riikides rohkem kui 1000 klienti, kes on Google AdWords’i teenuse tellijad. Google AdWordsi vahendamisega on kolmes Balti riigis seotud rohkem kui 25 töötajat. Eestis esindab kontserni FCR Media AS, millele kuuluvad järgmised kaubamärgid: 1182, 1188, ee.ee, EkspressKontakt, Ärikataloog, Delovoi Spravotsnik, Export Directory, Travel Estonia ja Outdoor.       

Google on juhtiv otsingumootor kogu maailmas, kus sooritatakse Eestis üle 87 protsendi ning Lätis ja Leedus üle 98 protsendi kõigist internetiotsingutest. Google AdWords on online reklaamiplatvorm, mis aitab ettevõttel veebi kaudu uusi kliente leida, näidates otsingumootori kasutajale teemakohaseid reklaame.