Eestis tuleb müügile uusim vastupidav nutitelefon Cat S30

TCCM, Hiina nutitelefonide tootja Meizu ainuesindaja Baltikumis, toob Eesti turule Cat Phones uusima vastupidavat nutitelefoni Cat S30, mis paistab silma heade tehniliste näitajatega libisemiskindla telefonina. Eestis tuleb Cat S30 müügile oktoobris ning hind jääb alla 300 euro.

Uus mudel on valminud ulatuslike uuringute tulemusena, kus osalenud ettevõtjatest ja senistest Cati telefonide kasutajatest 69% ostsid enda sõnul vastupidava telefoni lähtudes oma töökeskkonna vajadustest.*

Neid vajadusi arvestades on Cat S30 kujundatud füüsilise töö tegijatele, võttes eeskuju Caterpillari senistest töökindlatest ja kvaliteetsetest toodetest. Vastupidavuse poolest suurepäraste näitajatega S30 jääb silma käepärase korpuse ja kriipimiskindla materjali ning IP68 ja Mil SPEC 810G sertifikaatidega. Tugeval veekindlal telefonil on pika kasutusajaga aku ja kõige uuem Android™-i versioon (Lollipop). Telefoni saab kasutada ka kinnastega.

„Arvestades, et üha enam ettevõtteid on aina mobiilsemad, peavad ka nutitelefonid vastama kõigile tööalastele nõuetele. S30 sobib kõigile, kes töötavad keerulises keskkonnas,” märkis Oliver Schulte, Bullitt Mobile’i tegevdirektor. „Cati uue põlvkonna esindajana aitab see ületada nupu- ja nutitelefonide vahel laiuvat lõhet – nimelt on sellel taskukohasel telefonil lisaks 4,5-tollisele puuteekraanile ka füüsilised navigeerimisnupud.”

Cat S30 põhiomadused

  • Suure mahuga aku
  • Purunemiskindel mahapillamisel kuni 1,8 m kõrguselt
  • Vee-, tolmu- ja põrutuskindel
  • Kinnastega käsitsemist võimaldav tehnoloogia
  • Märgade sõrmedega kasutamist võimaldav tehnoloogia
  • Õli- ja määrdekindel, suure nihketugevusega materjal
  • Ekraan: Corning® Gorilla® klaas 3

*Cati vastupidavate telefonide kasutajate küsitlus, juuni 2015