Eestis arendati uudne pideva turvalise ühenduse lahendus

homepageByteLife, Eesti kapitalil põhinev IT infrastruktuuri ettevõte, on välja töötanud uudse pideva turvalise ühenduse (VPN) lahenduse ettevõtetele. NetRelink lubab olla ettevõtte sisevõrgus igal ajal ja kõikjal, kus on internetiühendus. Sertifitseeritud lahendus on mõeldud populaarsele Cisco AnyConnect VPN ühenduse kasutajatele. Uut lahendust esitleb ByteLife Cisco Live IT konverentsil San Diegos.

NetRelink tagab pideva turvalise ühenduse asutuse võrguga, olles samas arvutikasutaja jaoks nähtamatu ja märkamatu. Ühenduse loomine toimub automaatselt ja ei nõua erinevalt tavapärasest VPN (Virtual Private Network) ühendusest pidevat ühenduse taasloomist ja paroolide sisestamist. Kui NetRelink on kord juba arvutisse paigaldatud, toimib see taustal iseseisvalt edasi, nõudmata arvutikasutajapoolset tähelepanu või sisselogimist.

Janek Gridin, ByteLife tegevjuht: “NetRelinkiga oleme muutnud sisevõrkude kasutamise oluliselt mugavamaks ja ettevõtetele turvalisemaks. Kui seni pidid Cisco AnyConnect VPN ühenduse kasutajad arvuti käivitades iga kord uuesti sisevõrku sisse logima, siis NetRelink tagab järjepideva ühenduse. Ettevõtetele annab see kontrolli firma arvutite üle igal ajal ja igas kohas, kartmata sealjuures, et töötaja unustab õigel ajal luua turvalisust tagava VPN ühenduse.”

Lauri Makke, Cisco Eesti juht: “IT turvalisuse tagamine on paljudes ettevõtetes muutumas aina suuremaks väljakutseks. Cisco AnyConnect on nii Eestis kui kogu maailmas üks laialdasemalt kasutatavaid VPN ühenduse loomise tarkvarasid. On märkimisväärne, et meie Eesti partner ByteLife on hakkama saanud sellise olulise arendusega, mis muudab mugavamaks nii lõppkasutajate elu kui vähendab asutuste IT osakondade tugiteenuse koormusi.”

ByteLife esitleb uut rakendust 7.-11. juunil San Diegos ülemaailmsel IT konverentsil Cisco Live. Sealhulgas on ByteLife esimene Eesti ettevõte, kes tunnustatud Cisco Live konverentsil oma boksiga väljas on.

Lisainfo NetRelink kohta: http://www.bytelife.com/wp/wp-content/uploads/2015/01/NetRelink-datasheet1.pdf

7 thoughts on “Eestis arendati uudne pideva turvalise ühenduse lahendus”

Kommenteerimine on suletud.