Dell esitles esimese suurtootjana Windows 10 IoT Enterprise süsteemiga Wyse Thin client arvuteid

dell_windows_10_iot_thin_clientsDell avalikustas Microsofti ülemaailmsel partnerite konverentsil oma uusimad Wyse Thin client arvutid ning uuendused vWorkspace töölaua virtualiseerimistarkvarale. Uued tutvustatud lahendused pakuvad rohkem paindlikkust firmadele, kes soovivad rakendada Microsoft Azurel põhinevaid virtuaalse töölaua infrastruktuure ning pakuvad nõudlikule erialaspetsialistile võimsat ja turvalist lõpplahendust.

Wyse Thin client arvutid nüüd saadaval ka operatsioonisüsteemiga Windows 10 IoT Enterprise

Wyse Thin klient arvuteid tuntakse oma suurepärase kasutusmugavuse pärast, tagades samuti turvalisuse ning paindliku juhtimise võimalused ja ühilduvuse erinevate töölaua virtualiseerimisvõimaluste suhtes.

Wyse 7490-Z90Q10 ja 5490-D90Q10 Thin client arvutid on Windows 10 IoT Enterprise operatsioonisüsteemiga saadaval juba praegu. Klientarvutid on turvalised, hästi skaleeritavad ning pakuvad suurepärast kasutuskogemust. Hüvede ja funktsioonide hulgas leidub:

· Suur jõudlus: Wyse 7490-Z90Q10 ja 5490-D90Q10 sisaldavad neljatuumalist AMD G-seeria protsessorit kiireks ja sujuvaks tööks.

· Turvaline: Kaasaegne kaitse julgeolekuohtude ja täiustatud pahavara vastu funktsioonidega, nagu Trusted Platform Module (TPM), BitLocker Drive Encryption, Secure Boot ja Windows Defender.

· Paindlik juhtimine: Õiges mahus haldamine erinevateks eesmärkideks, alates asutusesisesest „hands off“ failiserverist, Wyse Device Manager tarkvarast (WDM), lõpetades Microsoft System Center Configuration Manageriga (SCCM). Lihtne, skaleeritav administreerimine mõne kuni kümnete tuhandete Thin klient arvutitega.

Microsoft Azure valmisolekus VDI jõudlus ja Wyse vWorkspace 8.6

Wyse vWorkspace tarkvara teeb Microsofti tehnoloogiaga töölaudade virtualiseerimise teenusepakkujale lihtsaks. vWorkspace 8.6 toetab Microsoft Hyper-V ja Azure platvorme ning ka Windows 10’l põhinevaid virtuaalseid seadmeid (VM). Samuti langetab see Windowsi kaugjuhitavate rakenduste majutuse kulusid Microsoft Azure platvormil kuni 67% päevas. Teenusepakkujad võivad toidet sisse/välja lülitada ja hallata kaugtöölaua sessioone Microsoft Azure abil, vähendades kulusid avalikus pilves mittekasutatavate sessioonide väljalülitamise abil. Kiiremaks alustamiseks on võimalik kasutada vWorkspace’i ka Azure Marketplace abil.

Wyse vWorkspace 8.6 on keskne osa Delli ainulaadses lõpplahenduses Delli rakendusele Wyse – vWorkspace, mis on tänavu tutvustatud töölaua virtualiseerimise andmekeskuste rakenduslik lahendus. See on täielikult Delli poolt arendatud lahendus, mis on töötatud välja pakkumaks erinevates suurustes organisatsioonidele kulusäästlikku Windowsi töölaua ja rakenduste virtualiseerimist, mida on võimalik hallata ilma spetsiaalsete töötajate või konsultantideta. Lisaks Microsoft Hyper-V ja Azure platvormidele toetab see ka privaatses või avalikus pilves ja klientarvutis majutatud töölaua ja rakenduste virtualiseerimistehnoloogiat, võimaldades hübriidpilve laadseid olukordi, kus kombineeritud on vWorkspace poolt juhitavad rakendused, Azure’l põhinevad töölauad ja rakendusteenused.

Lisandunud vWorkspace 8.6 eeliste ja funktsioonide hulgas leidub:

· Ülemaailmne lokaliseerimine: vWorkspace 8.6 on nüüd paigutatav ka romaani keeltel mittepõhinevatele OS/Active Directory keskkondadele koos Double Byte Character Set (DBCS) toega.

· Parem ühilduvus Windowsi rakendustega: vWorkspace pakub ühenduste süsteemi nii Windowsile, Linuxile, Chrome seadmetele, pakkudes loomulikumat kogemust kui HTML5.

· Kasutajasõbralikkus: vWorkspace 8.6 kasutamine ja ligipääs on lihtsam kui eales varem. Kasutajad saavad logida sisse e-posti aadressiga, ning lihtsalt tõsta failid füüsilisest Windowsiga personaalarvutist virtuaalsele töölauale. Näiteks kindlustustöötajad saavad lohistada pilte otse tsentraliseeritud, hostitud andmebaasi.

· Paindlikkus: Teiste arenduste hulgas on virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) rakenduste kihilisus, mis lihtsustab rakenduste kasutamist ja haldamist.

Delli tarkvara aitab võimendada ühendatud kommunikatsioonisüsteemi lõksu jäänud andmeid

Dell Software teatas hiljuti uusima Unified Communications Command Suite (UCCS) väljaandmisest, mis lisab Delli platvormidevahelise analüüsi- ja diagnostikalahendusele Office 365’sse analüütiliste raportite saatmise võimaluse Exchange Online’is ja Cisco Unified Communications Manageris.

UCCS 8.1, mis on ainuke turul olev analüüsi- ja diagnostikalahendus nii Microsoft Exchange kui ka Lync jaoks, laiendab organisatsioonide võimekust saada täpsemat teavet tööjõu aktiivsuse, meilikasutuse ning trendide suhtes ja kommunikatsioonitarbe kohta üle mitme ühendatud suhtlusplatvormi. Need võimalused lubavad äridel tõsta UC süsteemide kasutajate produktiivsust, julgustavad rakendamisi, kaitsevad tundlikku teavet, suurendavad investeeringute tasuvust ning aitavad planeerida kasvu ja muutusi.

Steve Lalla, VP, tarkvara ja lahendused äriklientidele, Dell

„Windows 10’le üleminekuaeg ja meetod on praegu põhiliselt kaalutletav teema. Töölaua virtualiseerimine pakub organisatsioonidele paindlikkust haldamaks üleminekut omadel tingimustel, ning me oleme teinud tihedat koostööd Microsoftiga, et võimaldada meie klientidel kergesti paigaldada ja käivitada töölaua virtualiseerimine Windows 10 põhistel Wyse Thin client arvutitel ja Azure valmisolekuga vWorkspace tarkvaral.“

Dell World

Liituge meiega 20.–22. oktoobril toimuval konverentsil Dell World 2015. Tegemis on Delli aasta tähtsündmusega, mis toob kokku tehnoloogia- ja äriprofessionaalid, kus luuakse tutvusi ning jagatakse ideesid, et luua koos paremat tulevikku. Uurige lähemalt aadressil www.dellworld.com ja jälgige Twitteris hashtag’i #DellWorld.