Canoni uued PowerShot SX280 HS ja PowerShot SX270 HS kaamerad

canon-powershot-sx270-and-sx280-hs-6

Canon toob müügile kaks uut ja võimast PowerShoti SX-seeria mudelit – kompaktse ja mitmekülgse PowerShot SX280 HS ning PowerShot SX270 HS. Ühendades Canoni uhiuue pildiprotsessori tehnoloogia DIGIC 6 20-kordse optilise suumiga, on need mudelid sobivad kõikvõimalike stseenide detailseks ja täis-HD (60p) kvaliteediga jäädvustamiseks. PowerShot SX280 HS WiFi-funktsioon võimaldab sõltumata kohast või ajast kvaliteetseid pilte jäädvustada ja jagada. Kaamerat on võimalik kiiresti ühendada ka teiste seadmetega, nagu tahvelarvuti, lauaarvuti või nutitelefon.

url-12

Mõlema kaameramudeli keskmes on Canoni uue põlvkonna pildiprotsessor DIGIC 6, mis võimaldab teha vähese valgusega kvaliteetseid pilte, aga ka täis-HD-videoid kiirusel kuni 60 kaadrit sekundis. Protsessor DIGIC 6 müra on viidud minimaalseks ning see jäädvustab välku või statiivi kasutamata mudelite eelkäijatega võrreldes kuni 30% rohkem detaile.

HS-süsteem ühendab uue pildiprotsessori DIGIC 6 ülitundliku 12,1-megapikslise CMOS-sensoriga, et pakkuda vähese valgusega oludes minimaalse hägu ja müra ning laia dünaamilise ulatusega pilte – see on sobiv näiteks päikesevalguses varju  jäävate detailide jäädvustamiseks. Protsessori DIGIC 6 ja HS-süsteemiga saab kasutaja nautida laia valgustundlikkusega (kuni ISO 6400) pildistamist.

Protsessoriga DIGIC 6 salvestatakse videod laialdaselt ühilduvas MP4-vormingus, mida saab esitada mitmes erinevas kaasaskantavates seadmes. See võimaldab jäädvustatud materjali ilma ajamahuka failiteisenduseta pere ja sõpradega jagada.

Tänu 4-astmelise optilise pildistabilisaatori (IS) ja 20-kordse optilise suumiga Canoni 25 mm lainurkobjektiivile on kaamerad PowerShot SX280 HS ja PowerShot SX270 HS sobivad ka algajale fotograafile. Tehnoloogia ZoomPlus muudab suumiulatuse digitaalselt kuni 40-kordseks, säilitades teravuse, detailsuse ja kvaliteetse eraldusvõime..

Mudeli PowerShot SX280 HS WiFi-funktsioon võimaldab kasutajal lihtsalt oma pilte jagada, laadides neid sotsiaalvõrgustikku, ühendatud seadmesse või veebivarunduseks internetti.

Kaamera PowerShot SX280 HS sisseehitatud GPS-funktsioon[ii] sildistab automaatselt iga pildi ja video kohaliku aja- ja võttekohateabega. See funktsioon teeb näiteks reisimarsruudi jälgimise lihtsamaks. Integreeritud funktsioon GPS Logger salvestab kaamera asukoha reisi ajal regulaarsete intervallide järel. Funktsioon A-GPS kasutab aga WiFi-t GPS-i abiteabe kiireks allalaadimiseks, vähendades oluliselt satelliidisignaali vastuvõtmiseks kuluvat aega.

Kasutaja saab pildistamisrežiimi kiiresti täis-HD-kvaliteedi (1920 x 1080p) ja stereoheliga videosalvestusele ümber lülitada. 60p režiimis filmimine võimaldab uuel tasemel videojõudlust, videotöötlustehnoloogia (30 kaadrit sekundis) teeb pildi üksikasjalikuks. DIGIC 6 protsessor võimaldab aga täis-HD-videotes täiustatud müratöötlust[iii].

Võimsat 20-kordset optilist suumi saab kasutada ka filmimise ajal. Tänu täiustatud dünaamilise pildistabiliseerimisrežiimiga uusimale intelligentsele pildistabilisaatorile on liikumise pealt jäädvustatud videod teravad ja ilma häguta. Täiustatud režiimis on 5-teljeline pildistabilisaator, mis korrigeerib veelgi sujuvama videomaterjali saamiseks muuhulgas ka pöörlevat ja paralleelset kaameravärinat – need on kõndimise pealt filmimisel tavalised nähtused.

Kaamera PowerShot SX280 HS kasutaja saab umbes 461 000 punktiga 7,5 cm (3-tollise) PureColor II G LCD-ekraaniga hõlpsalt kadreerida ja jäädvustatud materjali üle vaadata. Karastatud klaas pakub lisakaitset ja tugevust ning suur kontrastsus koos Quick Bright tehnoloogiaga muudab ekraani isegi eredas päikesevalguses hästi vaadatavaks.

Kaamerad PowerShot SX280 HS ja PowerShot SX270 HS pakuvad Canoni tunnustatud nutikat automaatrežiimi, mis tuvastab kuni 58 eri stseeni ja määrab parimate tulemuste saavutamiseks sobivaimad sätted. Mõlemal kaameral on ka uus hübriid-automaatrežiim, mis jäädvustab enne nutika automaatrežiimiga ideaalse võtte jaoks parimate sätete valimist 4-sekundilise 720p eraldusvõimega videoklipi. Iga päeva lõpus moodustatakse nendest 4-sekundilistest klippidest üks selle päeva piltide kaadritaguseid kujutav videolugu. Piltide puhul on võimalik kasutada ühte seitsmest loomingulisest filtrist, mille hulka kuuluvad ka kalasilma- ja miniatuuriefekt.

Edasipüüdlikum ja kogenum või oma fotograafiaannet arendada sooviv kasutaja võib oma kaamera sätete juhtimise ka täielikult enda kätesse võtta, kasutades keerulisemaid režiimivalikuid, sealhulgas režiime Tv ja Av, et säriaega ja ava reguleerida või täismanuaalrežiimi kõigi sätete kontrollimiseks.

PowerShot SX280 HS – põhiomadused

 •          20-kordne suum, 25 mm objektiiv
 •          HS-süsteem: 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja protsessor DIGIC 6
 •          Intelligentne pildistabilisaator, täiustatud dünaamiline pildistabilisaator
 •          WiFi
 •          Täis-HD (60 kaadrit sekundis)
 •          7,5 cm (3 tolli) PureColor II G vedelkristallekraan
 •          A-GPS-iga GPS
 •          Hübriid-automaatrežiim, nutikas automaatrežiim
 •          Manuaalne, Av- ja Tv-režiim
 •          Kiire sarivõte Lisavarustusena veekindel ümbris

url-10url-9


PowerShot SX270 HS – põhiomadused

 •          20-kordne suum, 25 mm lainurkobjektiiv
 •          HS-süsteem: 12,1-megapiksline CMOS-sensor ja protsessor DIGIC 6
 •          Intelligentne pildistabilisaator, täiustatud dünaamiline pildistabilisaator
 •          Täis-HD (60 kaadrit sekundis)
 •          7,5 cm (3 tolli) PureColor II G vedelkristallekraan
 •          Hübriid-automaatrežiim, nutikas automaatrežiim
 •          Manuaalne, Av- ja Tv-režiim
 •          Kiire sarivõte
 •          Lisavarustusena veekindel (40 m) ümbris

rtv_agd_8712_d