Canon’i PIXMA printeritel on nüüd juhtmevaba printimise tugi iPad’ile, iPhone’ile ja iPod touch’ile

Canon Europe teatas täna, et Canoni PIXMA multifunktsionaalsete tindiprinterite seeria uued valitud mudelid sisaldavad nüüd ka AirPrint juhtmevaba printimise tuge iPad’i, iPhone’i ja iPod touch’i seadmetele. AirPrint võimaldab kasutajatel printida fotosid, e-kirju, veebilehti ja muid dokumente juhtmevabalt, ilma draiverite installimise vajaduseta, säästes nii aega ning soodustades kasutamismugavust.

Esialgu on AirPrint toetatud kolmes hiljuti turule toodud Canoni PIXMA seeria seadmes: PIXMA MG8250, MG6250 ja MG5350. Tulevikus on AirPrint-tugi  aga juba enamikes alates tänasest turule tulevates Canoni PIXMA tindiprinterimudelites.

AirPrint toimib seadmetega iPad, iPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4 ja iPod touch (3. põlvkond ja uuem), mis kasutavad iOS 4.2 või sellest uuemat tarkvara.

Täpsemat teavet vastava toega Canoni PIXMA printerite AirPrint-funktsiooni kasutamise kohta saab veebilehelt: http://www.canon-europe.com/.

Canon Europe on Jaapani ettevõtte Canon Inc. tütarettevõte – maailma juhtiv uuendaja pildilahenduste valdkonnas. Canon Europe moodustab umbes ühe kolmandiku Canoni ülemaailmsest müügitulust ning Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika piirkonnas töötab seal kokku 11 000 inimest.