Burberry esitleb kevadsuvist kollektsiooni koostöös Apple’iga

ss14-story-page-thomas

Luksusbränd Burberry esitleb täna, 16. septembril Londonis 2014. aasta kevad- ja suvemoe kollektsiooni, jäädvustades esitluse ja lavataguse melu Apple’i uue nutitelefoniga iPhone 5S. Uue kollektsiooni esitluse otseülekannet saab meie aja järgi alates kell 16.30 jälgida Burberry kodulehel www.burberry.com.

Burberry loomingulise juhi Christopher Bailey sõnul on koostöö aluseks ühine huvi keskenduda uudsetele lahendustele ja disainile. “Mõlema ettevõtte jaoks on oluline pakkuda kõrgkvaliteetseid ja ilusaid tooteid. Uue iPhone 5S lahendused annavad võimaluse tuua tarbijateni fotod ja videod lavatagusest ettevalmistusest, kollektsiooni esitlusest ja publiku emotsioonidest. Juba 12.septembrist alates said huvilised värske kevadsuvise kollektsiooni ootuses jagada Burberry sotsiaalmeediakanalites ning kodulehel uue Apple’i nutitelefoniga tehtud fotosid ja videosid esitluse ettevalmistustest,“ märkis Bailey.

Apple’i iPhone ja iOS turunduse asedirektor Greg Joswiaki sõnul on põnev vaadata, kuidas luksusbränd oma kliente läbi digitaalsete lahenduste kaasab. „Uue nutitelefoni veebikaamera iSight võimaldab teha kõrgetasemelisi fotosid ja HD-videosid. Ootame põnevusega, millised suurepärased fotod ja video suudab Burberry teha maailma populaarseima kaameraga,” lisas Joswiaki.

Moehuvilised saavad jälgida Burberry uue kollektsiooni esitluse otseülekannet luksusbrändi kodulehel www.burberry.com algusega kell 16.30.

Burberry, mille peakontor asub Londonis, asutati 1856. aastal. Burberry on noteeritud Londoni börsil ja kuulub Inglismaal 100 listitud ettevõtte hulka.

invite_london rmto_plaque3