Share

BattleIT uus nägu

BattleIT on saanud omale uue ja kena disaini mis rajab teed teistele. WordPressile on saadaval suures koguses erinevaid disaine, sinumure on vaid võtta ja nad rakendada. Siinkohal toon välja need punktid mida sai BattleIT ümberdisanimisel arvestatud.

 • Fokuseerimine sisule ja selle kergesti loetavaks tegemisele. Ehk vähem segavaid faktoreid;
 • Julgustada kommenteerimist, seega toome kommentaarid suurelt välja;
  • Võimaldada senisest veelgi parem intregatsioon sotsiaalse meediaga;
  • Võimaldada “threaded” kommentaare
 • Tuua esile artikleid mis seda väärivad;

Neid punkte arvestades on praegune disain valitud. Igasugune tagasiside on teretulnud ning väikesed prussakad siin või seal leiavad oma lõpu varem või hiljem. Ühtlasi tahaksin ma küsida teilt, paar küsimust nii uue disaini kui ka .ee domeeni kohta. Seniks aga päikest.

PS: Kas sina näed logo karvasena (allpool pilt karvasest logost)? Siis see on märk sellest, et oled lülitanud ClearType välja. Selle sisselülitamiseks on juhend siin.

8 kommentaari on this Post

 1. Väga äge, kuigi võtab harjumist. Ainult kui ülemistel thumbnailidel liiga kiiresti üle lasta, siis tekst vaheldub liiga kiiresti. Ja kas tulemas on ka uus favico/bänner?

 2. Don Rico

  Võtke selle logoga midagi ette! See on siiski esimene asi mis kylastajale silma jääb.

 3. Don Rico

  No logo sisuliselt tglt puudub ju. Päisesse on lihtsalt suurelt saidi nimi kirjutatud. Seda nime saaks kindlasti veidikene ilmsekamalt kah seal päris osas esitleda. Hetkel jääb kergelt mulje nagu olex mingi CMS installitud mis automaatselt by default konfist “Saite name” headerisse viskab kui pole mida paremat asemele määratud. Muu mind disaini juures ei häiri.

 4. Ma võin aidata logo tegemisel, mulle meeldib Photoshoperdada, kuigi ma palju neid ei ole teinud. 😛 Enda blogil tegelikult sama häda, et pole teinud, aga see pole ka nii aktiivne.

  Ja panin tähele, et WYSWYG editori nupud overlappisid Facebooki ühendamise rida “Sa oled nüüd ühendatud Facebook kontoga. Pole sina? Logi välja”. Vähemalt nüüd enam nii ei ole, kuna viskas seekord ka minu nime ette, enne ei kuvanud ta seda korralikult.

  Ja vb võiks teha mingi feedbacki ka, et ei peaks iga kord siia teemasse postitama.

  • Las see teema jäädagi bugfixideks ja ideedeks hetkel. Ta on featured ka, seega kerge ülesse leida. Facebooki kohapealt, niikaua kuni nime fetchitakse on üldse kogu kommentaari theme paigast ära. Facebook ei paku mingit mõistliku Loading animatsiooni ka selles osas.

   BTW: Tänase päeva jooksul olen teinud terve rida muudatusi ajaveebi, peaks olema igatipidi parem nüüd kui enne. Jällegi, kui miskit häirib, siis andke teada 🙂

Comments are closed.