Atea kutsub seminaridele

image001
Atea kutsub osalema Atea hommikuseminaridel , mis toimuvad Atea demokeskuses (Pärnu mnt 139c, Tallinn, 6. korrus). Seminaridel osalemine on tasuta!

12. mai 2015 IT juhtimise oluline roll ettevõtte strateegilises juhtimises ning ärieesmärkide saavutamisel.

 

Väike- või suurettevõte, tegelete äriga või olete avalik-õiguslik asutus – tänapäeval ei saa tõenäoliselt ilma info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) abita tegutseda ükski ettevõtmine. IKT-st kui  kunagisest nähtusest omaette on juba ammu saanud ettevõtte äri- või sisutegevust toetav funktsioon. Kuivõrd IKT mõju äritegevuse edukusele on omandamas järjest suuremat kaalu, muutub äärmiselt oluliseks selle funktsiooni efektiivne korraldamine ettevõttes.

Hommikuseminaril tutvustab Atea enda nägemust ja võimalusi, kuidas saame olla abiks ja toeks IKT efektiivsel korraldamisel teie ettevõttes, osutades selleks IKT juhtimise või tehnilise konsulteerimise teenust.

Seminarile ootame firma juhte ning asetäitjaid kes vastutavad erinevate äriprotsesside eest.

 

Esinejad: Andres Pelešev , Atea IT taristu teenuste müügiüksuse juht

Bruno Jänes, Atea Teenuste- ja müügi arendusdirektor

19. mai 2015

9:30 – 12:00    

Cisco Unified Computing System and Simplivity Omnistack

Seminar annab ülevaate kuidas Cisco innovatiivne UCS (Unified Computing System) loob lisaväärtust teie ärile ühildudes pilvepõhise arhitektuuri ja IT as a Service kontseptsiooniga.

Hyper-converged tehnoloogia võimaldab virtualiseerida kogu IT infrastruktuuri ja hallata kõike (serverid, backup jne) ühest kohast. Kristjan Salo, Simplivity lahenduste arhitekt, räägib virtualiseeritud andmekeskuste platvormist. Seminaril kuulete ja näete kuidas  erinevates asukohtades asuvaid suuremahulisi virtuaaliservereid saab kopeerida, teisaldada ja taastada mõne sekundiga. See on maagiline ja tänapäeval tõesti võimalik!

Iga virtuaalkeskkond vajab toimimiseks füüsilist infrastruktuuri. Seminari teises osas tutvustab Tomi Jalonen, Cisco lahenduste arhitekt, virtualiseeritud andmekeskuse infrastruktuuri „Unified Computing Systems“.

Lõpptulemus – täielik virtualiseeritus ja füüsilisse infrastruktuuri integreerimine koos lihtsa tsentraliseeritud juhtimisega.

 Ajakava:

9:30 – 10:30 SimpliVity Hyperconvergence, esineja: Kristian Salo (SimpliVity – Solutions Architect Nordic and Baltic Region)

10:30 – 10:45 Kohvipaus

10:45 – 11:45 Cisco Unified Computing, esineja: Tomi Jalonen (Cisco DC CONSULTING SYSTEMS ENGINEER)