Apple pole ideaalne, kaugel sellest

Apple

Minu Macbook praguneb teistkorda aasta jooksul, mõtlesin paranduses käia ja topcase ära vahetada lasta.Pettumus oli väga suur kui mulle parandusest sõbralikult teatatakse, et kuna sul on korra ümbervahetatud topcase, siis teistkorda on see tasuline. Ning ei aita ka see kui oled hankinud endale Apple Care. Muide see, et Macbook praguneb on Apple disainiviga ja selle vastu ei anna midagi teha kui sülearvutit aktiivselt kasutad. Mõtle topelt enne kui ostad Apple jaoks “entry class” sülearvuti. Selle raha eest saaks osta Delli või HP äriklassi arvuti. Vaimukas pilt on Woot blogist kus on ka teisi sarnaseid. Allpool klassikaline näide pragunenud topcasest.

Macbook TopCase

10 thoughts on “Apple pole ideaalne, kaugel sellest”

 1. Tere tulemast klubisse. See on päris haige viga jah. Ma pole viitsinud isegi teist korda parandusse minna, ongi hea prao (ja ära murdunud vasaku shift-klahvi abil) enda läpakat tuvastada teiste sarnaste seast.

 2. Njah, enda vanal mustal MacBookil sama viga. Samas MB Pro puhul seda juhtuda ei tohiks minu loogika järgi… samas, elame näeme…

 3. uued mäkpuugid on tugevamast plastmassist mis ei tohiks nii kergelt katki minna. vot

 4. [quote post=”227″]uued mäkpuugid on tugevamast plastmassist mis ei tohiks nii kergelt katki minna.[/quote]

  Ei tohiks, aga lähevad. Või pole sellel ajal mil mul vahetati korpus olemas neid tugevamast plastmassist korpuseid.

  PS: Eemaldasin su lingi pornosaidile, kuna see ei ole sobilik minu blogi konteksti.

 5. Mul sama jama, suur pettumus oli jah kui jarsku pragu sees. 20k maksad siis ikka eeldad et saad midagi tugevat aga no jah….

 6. Peale esimest nadalat kui arvuti oli olnud ytles mingi protsessor panic. Siis vahetati arvuti valja.
  Kui ma nyyd taas lahen vahetatakse pealmine osa ikka tasuta valja?

 7. [quote post=”227″]Kui ma nyyd taas lahen vahetatakse pealmine osa ikka tasuta valja?[/quote]
  Justnimelt. Lihtsalt TOPCASE kui selline jupp vahetatakse ainult ühe korra välja.

 8. Julgen arvata, et tegemist on siiski kasutamise iseärasusega. Enda must on üle aasta vana ja iga päev kasutuses. Pole küll ühtegi pragu. Enamasti kannan ka fotokotis kaasas. Arvutit tõstes teen seda alati alt – mitte äärest.

 9. Njah, läks ka teist korda pooleks topcase, pool aasta vana masin. Ei ütleks et kasutamise iseärasus. Pärast esimest katkiminekut eriti hoolikalt sulgesin (varemgi ei lahminud), aga ikka õnnestus. Kui ära ei vaheta ja muud lahendust ei paku siis läheb tarbijakaitse äkki? Kellelgi kogemusi? Ei saa ju müüa sellist kräppi, oleks veel juhend juures, et jumala eest pane vatipadi vahele kui sulged kaant, aga no pole ja siis käitud ikka normaalselt 🙂

Kommenteerimine on suletud.