(MacBookid Rocca al Mare Apple Shopis

Aegade kõige õhem Apple’i sülearvuti jõudis Eestisse

(MacBookid Rocca al Mare Apple Shopis
MacBookid Rocca al Mare Apple Shopis

Alates eilsest saab Rocca al Mare Euronicsi Apple Shop kaupluses tutvuda vaid 920 grammi kaaluva sülearvutiga MacBook. Alumiiniumkorpusega arvuti on saadaval kolmes toonis – kuldne, hõbedane ja tumehall.

Üliterava 12-tollise Retina ekraaniga MacBook on vaid 13,1 millimeetrit paks, olles 11-tollisest MacBook Airist tervelt 24% õhem. Tänu ekraani kõrgele eraldusvõimele (2304 x 1440 pikslit) on fotod MacBooki ekraanil tõetruud ning tekst äärmiselt terav.

Uuenduslik täissuuruses klaviatuur on eelkäijatest ligemale kolmandiku võrra õhem, kuid 17% suuremate klahvidega. Ainulaadne survetundlik Force Touch puuteplaat loob aga uued võimalused sülearvuti kasutamiseks.

„Uue MacBooki näol on tegemist väga innovaatilise arvutiga. Näiteks saab mõlemat pidi kasutatava USB-C pesaga MacBooki laadida, edastada andmeid ja ühendada erinevaid seadmeid,“ ütles Rocca al Mare Apple Shop’i juhataja Tauno Taul. „Kuna sülearvutis kasutatav Intel Core M protsessor ei vaja jahutamiseks eraldi ventilaatorit, siis on uus MacBook ka esimene täiesti hääletu Mac,“ lisas Taul.

Kõikide 12-tolliste MacBookidega saab tutvuda Rocca al Mare Euronicsi Apple Shop kaupluses. Uue MacBooki hind algab 1499 eurost.
Täpsem info on leitav Euronicsi e-poes aadressil www.euronics.ee.

2015_new_macbook_gold MacBook-2015-post1 apple_macbook-gold2 12318-6069-Screenshot-2015-03-30-025930-l