Acer teatab, et kogu 2015. aasta Windowsi-põhine tootevalik on Windows 10 jaoks valmis

Acer_Windows_10

Acer teatas, et toetab tasuta uuendamist operatsioonisüsteemile Windows 10, mis muutus kättesaadavaks 29. juulil 2015. See pakkumine kehtib kogu 2015. aasta Windowsi-põhisele tootevalikule ja praegu versioonidega Windows 7 ja Windows 8.1 tarnitavatele toodetele. Uuendamine toimub Windows Update teenuse kaudu.

„Aceris Windows 10 jaoks kavandatud toodete mitmekesine valik on võimeline tõestama oma väärtust klientidele kõigil seadmetüüpidel,“ ütles Andris Pastors Country Manager, Baltic countries at Acer. „Oleme kindlad, et Acerist 2015. aastal Windows-arvuti ostnud või seda teha plaanivate tarbijate ülemine Windows 10-le on sujuv.“

Esimesed seadmed said oma uuendusfailid kätte 29. juulil 2015. Kõigi seadmete täielik uuendusprotsess võib kesta kuni paar kuud.

„Fantastiline on vaadata, kuidas Acer oma Windows-seadmete portfelli üha uuendab,“ ütles Peter Han, ülemaailmse OEM-turunduse asepresident Microsoftis. „Alates Windows 10 seadmetest integreeritud Windowsiga kantavate seadmeteni pakub Acer meie ühistele klientidele ühesugust Windows 10 kogemust.“

Skype for Business serdid

Acer sai oma tarbija- ja ärisülearvutite jaoks Skype for Business serdi, seda tänu hästi timmitud riistvarale[2] ja tarkvarale, mis üheskoos töötades tagavad sujuva ja optimeeritud heli- ja visuaalsuhtluse. Skype-sertifitseeritud seadmed läbivad range sertimisprotsessi, mis tagab, et kõne on katkestusteta ja viivitusteta, heli kõlab elulähedaselt ning video on realistlik ja täpne.

Acer Purified.Voice tehnoloogiaga Aceri sülearvutid parandavad laboritestide põhjal kõne täpsust tolmuimeja taustamüra puhul kuni 1,5 korda[3] võrreldes mudelitega, millel Skype sert puudub.

„Kogu oma tootevaliku ulatuses esmaklassilise kliendikogemuse pakkumiseks on Acer teinud märkimisväärseid investeeringuid. Heli ja hääle alal on nad tegelenud fantastilise optimeerimisega, mistõttu Cortana toimib suurepäraselt,“ ütles Peter Han, Microsofti ülemaailmse OEM-turunduse asepresident. „Alates Windows 10 seadmetest integreeritud Windowsiga kantavate seadmeteni suudab Acer tõesti pakkuda ühesugust kogemust ja need toimivad imeliselt koos, mistõttu meie ühiste klientide Windows 10 kogemus on uskumatult hea.“

Precision Touchpads tagab parima puutekogemuse

Acer on nii laiatarbe- kui ärisüleritel kasutanud laialdaselt Precision Touchpads (PTP) seadmeid, millega Windowsi kasutajate kogemus puutepatjade ja puuteekraanidega on sarnane ning puutepadjal on viiped ja kasutamine sarnased puuteekraaniga. Parem täpsus saavutatakse suurema lahutusvõimega riistvara ja sisseehitatud peopesapuute vältimise abil, kusjuures kogu see kvaliteet ja funktsionaalsus on kättesaadav algusest peale, ilma lisaajuriteta ja Windows Control Paneli kaudu lihtsalt muudetavate sätetega.

[1]Esineda võib mõningaid riistvara/tarkvara piiranguid ja funktsionaalsus võib seadmeti erineda. Seadmed peavad olema internetti ühendatud ja Windows Update lubatud. Teie internetiteenuse pakkuja võib rakendada lisatasu. Kui kliendid soovivad uuendamiseks pöörduda Aceri teeninduskeskusse, jätab Acer endale õiguse küsida teenuse osutamise eest tasu. Tasuta uuenduse pakkumine kehtib ainult Windows 10 kättesaadavuse esimese aasta jooksul.

[2] Skype for Business serdiga toodete täieliku nimekirja leiate lehelt http://partnersolutions.skypeforbusiness.com/solutionscatalog/personal-peripherals-pcs

[3] Aceri enda laboritestide järgi