Aita valida aasta keskkonnategu!

www.keskkonnategu.ee

Tänasest saab igaüks kaasa rääkida Aasta Keskkonnateo valimisel. Konkursile laekunud 13 kandidaati on üles seatud Delfi portaali, kus oma lemmikule saab hääle anda kuni 23. detsembrini.

Tänavused projektid paistavad eelkõige silma kui ettevõtmised, millel on ka käega katsutav tulemus – parem ja puhtam keskkond. Esitati ka keskkonnateadlikkuse kasvule suunatud projekte, mis õpetavad meid ümbritsevat loodust paremini märkama ja hoidma.

Võistlustulle asuvad SA Things, MTÜ Eesti Kodukaunistamise Ühendus, Viljandi Linnavalitsus, Porkuni Kool, Viljandi Huvikool, Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon ja Advokaadibüroo GLIMSTEDT, MTÜ Eesti Ornitoloogiaühing, OÜ Strantum ja Harku vald, MTÜ Tuleranda, Rexest Grupp OÜ ja MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus ning Val Rajasaar, Katre Kuusik, Nele Nõu, Kady-Ann Sutt, Agni Kaldma, Aare Kasvandik.

Konkursi võitja selgub jaanuari lõpus.

Projektide lühikirjeldusi näeb ning häält anda saab Delfi portaalis http://eestielu.delfi.ee/eesti/uudised/haaletus-tule-ja-aita-valida-aasta-keskkonnategu-2014.d?id=70335237.
Kogu konkurssi puudutav info on kättesaadav portaalis: www.keskkonnategu.ee