Siren.gif Pool Skype võrgust on maas, probleemi otsitakse ~!

Kui hommikul oli Skype kaudu ühenduses üle 23 miljoni siis praegu on ühenduses omavahel vaid 12 miljonit. Milles täpselt probleem seisneb ei osata hetkel veel öelda, probleemi otsimisega tegeletakse. Viimati oli aasta 2007 kui Skype oli maas kaks päeva toona siis algoritmi vea tõttu. Täna algas Skype probleemid kokkujooksmisega ligi 30 minutit tagasi (18:30) millele järgnesid tuumikvõrgu (targad poisid viitasid, et tuumikvõrku pole Skypel olemas oma P2p iseloomu tõttu, ma siis täpsustan – supernoded on enamuses mingil põhjusel maas) probleemid. Maci kasutajaid ei paista see mure puudutavat, ühtlasi paistab vanema Windowsi versiooni kasutajad sellest probleemist mitte puudutatud olevat. Antud viga ei paista oluliselt puudutavat neid, kes on juba sisselogitud, tõsi küll, kontaktinimekiri on hõre. Seega kui sul miskit tähtsat vaja rääkida, tasub proovida vanemat versiooni, ehk läheb õnneks ja saad rääkida.

Update: Skype üritab probleemi lahendada lisades mega-super-nodesid võrku kuid see võtab aega. Loodetavasti on homseks mured lahendatud. Rohkem infot Skype blogist (mis hetkel on maas).

Update 2: Skype on tagasi. Peale hüpet tervitab Skype CEO ja annab väikese ülevaate mis on juhtunud.

Profile photo of Toimetas: Sander Soots

Toimetas: Sander Soots

BattleIT kui ajaveebile panin alguse juba aastal 2007. Praegu on BattleIT 100-protsendiliselt kohalikul erakapitalil põhinev põhinev tehnoloogiaettevõte, mille põhitegevus on IT-alased konsultatsioonid ja IT-infrastruktuuri tugi- ning arendusteenused. Kui mul selle tegevuse kõrvalt aega tekib kirjutan mõned ajaveebi artiklid. Võid alati minuga ühendust võtta IT alaste küsimuste lahendamiseks.

You may also like...

  • Christopher

    Oooo bläää, see küll hea ei ole!

  • Kuldar

    Eile (22. dets) kella seitsme ajal õhtul oli plaanitud üks tähtis videokõne teha, kuid kella kuue ajal ettevalmistusi tehes sain halva üllatuse osaliseks -- ei saanud sisse logitud. Esialgu pidasin väikseks veaks, kuigi pidin enda tehnika ümber seadistama. Täna uudiseid lugedes avastasin, et ma polnudki ainus ja tegu polegi nii väikse probleemiga.
    Igatahes loodame, et saavad asja kiiresti korda.