Pildid: Ergma kutsus Bulgaariat üles tegema küberkaitses tihedat koostööd

IMG_4941

Riigikogu esimees Ene Ergma kutsus tänasel kohtumisel Bulgaaria presidendi Rosen Plevnelieviga Bulgaariat üles arendama riikide vahelist koostööd infotehnoloogia ja küberkaitse valdkonnas.
„Kaasaegsed ohud infotehnoloogia alal on kasvavad ja väga tõsised. Nende vastu saame edukad olla vaid läbi tiheda omavahelise koostöö. Näeme siin Bulgaariat kui meile väga lähedast koostööpartnerit. Ootame ka, et Bulgaaria saadaks peagi Tallinna küberkaitsekeskusesse oma esindaja,“ märkis Ergma.

Plevneliev ütles, et Eesti on Bulgaariale heaks mudeliks valitsemise läbipaistvuse, efektiivsuse ja ka e-lahenduste vallas. Lisaks tõi ta välja Eesti ja Bulgaaria sarnaseid panganduse ja rahanduse põhimõtteid. Plevneliev huvitus veel Eesti kogemusest teadusasutuste ja -instituutide reformimisel.

IMG_4926 IMG_4932 IMG_4933 IMG_4934 IMG_4943

Profile photo of Toimetas: Lauri Kreutzwald

Toimetas: Lauri Kreutzwald

I call myself a graphic designer first and foremost, if only to impress the girls, yet I have skills and passions in many areas of computing, internet, programming, design, usability and troubleshooting. Okay, I lied a little. I'm not passionate about troubleshooting but I seem to have a mind that's tuned to that sort of thing. The bit about impressing girls is true though. It happened once...

You may also like...