Vista eemaldamine raha eest…

A&D Arvutid

Mõnedele inimestele lihtsalt ei meeldi Vista. Ameerikas väidetavalt A&D arvutid eemaldavad Vista ja paigaldavad XP. Ning parandavad läpakaid. Küsimus on aga kuidas nad seda teeevad? Nimelt pole paljudel uutel läpakatel mittemingisuguseid draivereid XP jaoks. Ning veel, milleks üldse Vistat eemaldada? See oleks nagu “Eemaldame Leopardi ja paigaldame Tigeri”. Mõtetus. Via Seattlepi.

2 thoughts on “Vista eemaldamine raha eest…”

  1. noh, anda kohe hinnangut, et üleminek “vista > xp” on mõtetus on tiba ennatlik.
    esiteks, paljud raamatupidamis ja laohaldusprogrammid ei toeta veel vistat – selline on vähemalt olukord Eestis, kui roosiline on asi lombi taga, ei tea kommenteerida.

    kuigi draiverite osaga peaksin kohati nõustuma, on tõsisemad itimehed tegelikult saanud kätte kolmanda osapoole treitud draivereid. näiteks võiks tuua uute HP sülearvutite XP driverid, mis on treitud vene kuttide poolt – muidugi vene keelt mitteoskav isik (nt mina) seda kohe kindlasti üles ei leiaks.

    üldiselt siiski pakuvad vähemalt tuntuimad sülearvutitootjad ka oma “vista branded” läpakatele XP drivereid. ja ütleme ausalt – vanema generatsiooni tööinimesed ei taha näha vistat, kuna odavama otsa versioone ei saa eestistada, ja XP ga on juba harjutud.

  2. Hmm, eestikeelsed Vistad on müügil küll, alates Home Basicust. Vahe selles et Ultimatel saab ise valida mis keelt tahad.

    PS: Eeva toetab Vistat küll nt 😉

Kommenteerimine on suletud.