Uus äriklassi jõudluse ja energiatõhususega HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC

hpc8000edpc

HP teatas äriklassi turvalisust, töökindlust ja stabiilsust nõudvatele klientidele loodud arvuti HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC müügiletulekust. HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC võimaldab IT-ressursside kaughaldamist mitmesuguste juhitavus- ja turvafunktsioonide abil. Arvuti aitab äri- ja avaliku sektori klientidel maksimeerida oma IT-investeeringud energiatõhusust ja kulude kokkuhoidu tagavate eesrindlike riist- ja tarkvaralahendustega.

„HP muudab äriklassi tehnoloogia ja energiatõhusad personaalarvutid taskukohasemaks klientidele, kes soovivad kasutada energiasäästlikke ning tõhustatud turvalisuse ja hallatavusega arvuteid,” kinnitas HP EMEA regiooni personaalsüsteemide grupi asepresident Charl Snyman. „Meie töökindlad, pika kasutuseaga lauaarvutid tagavad meie klientide ettevõtetele tugeva baasi.”

Stabiilse kasutuseaga kergestihallatav ja turvaline tehnoloogia

HP Compaq 8000 Elite sarja pika kasutusea, stabiilse riistvara ja tarkvara ning kliendihalduslahendustega tooted sobivad igale ettevõttele. Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) võimaldab kasutajatel tuvastada ja rakendada standarditud stabiilseid kujutisplatvorme ning muudab IT-inimestele lihtsamaks personaalarvutite planeerimise, tootelevi ja haldamise, kusjuures protsessorite kättesaadavus on garanteeritud vähemalt 15 kuuks.

Lisaks pakub programm ennetavaid tooteuuenduste märguandeid, et kliendid teaksid süsteemi või kujutise muudatustest kuni 60 päeva ette ja rikkeaeg oleks viidud miinimumini. Kliendid saavad hallatavust suurendada ja rikkeaega vähendada ka turvaliste personaalarvuti ja kasutusea halduslahenduste abil, suurendades näiteks ettevõtte andmetöötluse tõhusust ja hallatavust Intel Core™ 2 protsessorite abil.

HP Compaq 8000 Elite on varustatud HP kõrgeimatele standarditele vastavate turvalahendustega, mis kindlustavad, et lauaarvuti või kõvaketta kadumisel või varastamisel ei pääse võõrad tundlikule infole ligi. HP ProtectTools ajami krüptimisfunktsioon kodeerib kõvakettal asuva info ja muudab selle volitamata isikutele loetamatuks. Samuti pakub HP klientidele HP ProtectTools turvatarkvara komplekti, mis hõlmab manustatud turvarakendusi, sealhulgas hõlpsasti kasutatavat ühekordset sisselogimis- ja isikutuvastusfunktsiooni, lugemis- ja kirjutamistegevuse piiramise võimalusi, failieemaldit ning isegi seadme varguse puhul korrakaitsjatele jälgimis- ja jälitusabi pakkuvat funktsiooni.

Toite- ja energiasäästlikkus ilma jõudluse vähenemiseta

HP Compaq 8000 Elite loomisel on silmas peetud keskkonnateadlikke ettevõtteid. Arvuti on HP äriklassi lauaarvutitest kõige energiasäästlikum, konfigureeritud 89-protsendilise 80 PLUS Gold energiatõhususega.

Et aidata ettevõtetel vähendada energiakasutusega seotud kulusid, on HP Compaq 8000 Elite varustatud lihtsalt kasutatava müüdavatesse arvutitesse paigaldatud HP Power Manager v2.0 tarkvararakendusega, mis reguleerib personaalarvuti energiakasutust, ühendades mitu toitesätet üheks mugavaks vahendiks. Ettevõtted saavad juhtida arvutitega seotud energiakulu, kontrollides nupuvajutusega arvuti energiakasutuse sätteid ja kasutustaset.

Nõudlikes tingimustes äritegevuseks sobivad arvutid

HP Compaq 8000 Elite on äriklassi tehnoloogia, mis sobib suure töövõimsuse ja optimaalse jõudlusega seadmeid vajavatele ettevõtetele. Ideaalselt ettevõtetele, valitsussektori ning tervishoiu- ja haridusasutustele sobiv arvuti on varustatud Inteli Q45 Express kiibistiku ja integreeritud GMA 4500 graafikakaardiga ning Inteli Core 2 Duo või Core 2 Quad protsessoriga, toetab DDR3 SDRAM mälu ja sisaldab Microsoft Windows® 7 operatsioonisüsteemi.

HP Compaq 8000 Elite PC on usaldusväärne ja töökindel valik ärikliendile, kelle suur töökoormus nõuab mitme ülesande üheaegset lahendamist. Süsteemi kõvakettamahtu saab laiendada kahe üheterabaidise (TB) kõvakettani ning Ultra-Slim Desktop versiooni saab varustada mälukaardiseadmete ja SD-kaardi liidesega.

Integraalne DirectX10) tugi pakub selget videopilti ja kvaliteetset 3D-graafika lahendust. Suurima paindlikkuse tagamiseks on HP Compaq 8000 Elite’il Inteli GMA 4500 kahe monitori toega integreeritud graafikalahendus ning kuni kaks PCI Express x16 liidest mitme kahe monitori toega graafikakaardi paigaldamiseks ja nelja monitori toe loomiseks.

Moodne läikivmust HP Compaq 8000 Elite on saadaval kolmes suuruses, sealhulgas ruumi säästa soovivatele ettevõtetele mõeldud Ultra-Slim Desktop ja Small Form Factor versioonides ning paindlikult laiendatavas Convertible Minitower versioonis. 2010. aasta jaanuari algul müügile tuleva HP Compaq 8000 Elite Business Desktop PC esialgne hind on 599 eurot.