Tule kliki Eesti Euroopa kaardile!

StatSel nädalal osaleme Targa töö ühinguga üle-euroopalises arvuti- ja internetikasutamise oskuste tõstmise kampaanias Get Online Week. Kutsume Sind meile appi Eestit Euroopa kaardile klikkima.

Kampaania raames käib võistlus riikide vahel, kellel õnnestub kõige rohkem osalejaid kaasata. Vastates viiele lihtsale küsimusele aadressil http://counter.getonlineweek.eu/, saab märku anda, et oled osalenud kampaanias ja vaadata osalejate arvu riikide võrdluses Euroopa kaardil. Meil on küll keeruline võistelda Venemaa või mõne teise suure riigiga – samas arvestades, et suur osa meist on kogu aeg online-s, peaksime vähemalt naaberriike edestama.

Sarnaselt eelmise aastaga on võimalik testida oma tööalaseid e-oskusi Skillage.eu leheküljel, kus vastajale esitatakse 15 küsimust tööle kandideerimise, efektiivsuse, kommunikatsiooni korralduse, sotsiaalmeedia ja dokumendi halduse osas. Küsimused valitakse juhuslikult kokku 100 küsimuse hulgast, mis tähendab, et testi võib mitu korda täita.

NB! Eelmisel aastal oli Eestist kogu Euroopa võrdluses kõige rohkem Skillage vastuseid – üle nelja tuhande – teisi riike edestasime mitmetuhande vastajaga. Ka testi tulemused olid meil kõige paremad – seda nii üldarvestuse kui noorte hulgas.

Teisi nädala sündmusi saad vaadata meie kodulehelt: smartwork.ee/et/get-online-week
Kogu kampaania lehekülg on: www.getonlineweek.eu