Toshiba pakub toodetele täiendavat tasuta garantiid

Toshiba Garantii „Pole probleemi” tagab tarbijatele toote tasuta remondi või vahetuse ettenägematute probleemide, näiteks seadmele sattunud vedeliku, aga ka varguse või andmekao korral.
Standardgarantiid täiendav tasuta lisagarantii kehtib kõikidele Toshiba sülearvutitele, tahvelarvutitele ja teleritele, mis on ostetud Eestis ajavahemikul 16. aprillist 30. septembrini 2012. Garantii „Pole probleemi” on jätk garantiikampaaniale, mis kehtis möödunud aastal Toshiba sülearvutitele mitmes Euroopa riigis ning oli tarbijate seas väga populaarne. Just seepärast otsustas Toshiba laiendada 2012. aastal garantiid ka tahvelarvutitele ja teleritele.

Sandor van der Ham, Toshiba Europe GmbH digitaalsete toodete ja teenuste divisjoni peadirektor Kesk- ja Kagu-Euroopas, kinnitab:

“Me usaldame oma toodete kvaliteeti ning peame esmatähtsaks klientide rahulolu. Me soovime, et iga klient, kes ostab meie sülearvuti,  tahvelarvuti või teleri, saaks garantiiprogrammist kasu.  Garantii „Pole probleemi” on meie valdkonnas ainulaadne pakkumine, mis kinnitab, et me usume oma toodetesse.”

Toshiba pakub juhuslikult tekkinud kahju korral toote tasuta remonti või vahetusvõimalust, samuti varguskaitset. Pakkumine sisaldab ka tasuta andmetaastusteenust süle- ja tahvelarvutitele.

Garantii kehtib:
a) vigastused: Toshiba pakub toote tasuta remonti tekkinud kahju korral, mis takistab tootel korralikult töötamast (nt seadmele sattunud vedelik, mahakukkumine jms) ;
b) varguskaitse: Toshiba asendab varastatud toote, mille osas on kindlaks tehtud vargus ning esitatud politseile vastav avaldus;
c) andmetaastus: Toshiba teostab andmete ülekande ja asendamise uuel kõvakettal füüsilise kahju, tarkvaravea ja viirusrünnaku puhul.

Garantiiprogramm käivitus 16. aprillil ning pakkumine kestab kuni 30. septembrini 2012, kattes kõik sellel ajavahemikul Eestis ostetud Toshiba sülearvutid, tahvelarvutid ja telerid.

Garantii „Pole probleemi” on aastane tasuta garantii, mille saamiseks ei ole kliendil vaja teha muud, kui registreerida oma seade 14 päeva jooksul alates ostu sooritamise kuupäevast veebilehel. Garantiiks vajalik registreerimisvorm, kampaaniatingimused ja lisainfo on saadaval aadressil www.noproblemguarantee.com