Tere Köök äpi hittideks on õunakoogi retseptid

logo tere

Septembri alguses turule tulnud rakenduse Tere Köök retseptide vastu on huvi tundnud tuhanded kasutajad. Sügisese õunauputuse taustal on üsna ootuspärane, et kaks kõige populaarsemat retsepti, mida perenaised on Tere Köök äpist otsinud, on kohupiima õunakook ja hapukoorekook õuntega.

„Huvi tuntakse paljuski just retseptide vastu, kus saab kasutada hooajalist toorainet, näiteks on väga populaarsed ka erinevad smuutid ja jäätisekokteilid,“ rääkis Tere AS-i tootejuht Liina Suurvarik. „Huvitav on seegi, et palju on vaadatud näiteks guljašši, mis tõestab, et kodune klassika on alati moes,“ lisas Suurvarik.

Tere Köök täieneb pidevalt uute ja ahvatlevate retseptidega, mis on jagatud kaheksasse eri rühma: joogid, koogid ja küpsetised, magustoidud, salatid, soolased toidud, supid, suupisted ja tordid.

Retseptikogu on loodud neile, kes soovivad kiiresti ja mugavalt toitu valmistada. Mobiilirakendus on abiks nii menüü planeerimisel kui ka toidu valmistamisel. Mugavalt saab valida sobiliku retsepti, koostada ostunimekirja, leida üles lähima poe, kus Tere piimatooted müügil on ning lõpuks videost järgi vaadata, kuidas toit kiiresti maitsvaks ja kauniks õhtusöögiks vormida.

Tere Köök on rakendus Android ja iOS tarkvaraga nutitelefonidele. Äpi saab alla laadida Tere veebilehelt http://www.tere.eu/app/.

Laadi alla siit
App Store Google Play
Populaarsemad retseptid Tere Köök äpist
Kohupiima õunakook
Hapukoorekook õuntega
Pasta penne ja juustukastmega
Guljašš
Kohupiima-manna kook
Jogurti smuuti
Kausitort kohupiima ja vaarikatega
Kartuliviilud suitsulõhe ja kodujuustuga
Kohupiima-banaani smuuti
Šarlotti tort

Tere 4
tere 3 Tere kook tere