Tele2 võitis kvartaliga juurde 7000 klienti

tele2

Tele2 Eesti kliendiarv kasvas 2013. aasta kolmandas kvartalis enam kui 7000 inimese võrra 518 000-ni.

Tele2 kolmanda kvartali käive kasvas teise kvartaliga võrreldes 8,5 protsenti 20,9 miljoni euroni. Ettevõtte ärikasum enne kulumit suurenes eelmise kvartaliga võrreldes 17,2 protsenti 4,9 miljoni euroni.

Tele2 Eesti finantsjuhi Argo Virkebau sõnul mõjutasid tulemusi suurenenud seadmete ja mobiilse interneti müük ning hinnatundlikumate tarbijate nõudluse kasv.

Tele2 kolmanda kvartali seadmemüük kasvas eelmise kvartaliga võrreldes 30 ning mobiilse interneti müük kaheksa protsenti.

“Kui me eelmise aasta alguses telekomituru suure hinnalanguse algatasime, siis oli see meie majandustulemustele esialgu suur hoop, kuid töö hakkab nüüd vilja kandma. Meie kliendirahulolu tõusis kolmandas kvartalis ligi 80 protsendini ning värske uuringu kohaselt oleme ülekaalukalt soodsaima hinnakuvandiga operaator,” ütles Virkebau.

Turu-uuringufirma MilwardBrown septembris koostatud analüüsi kohaselt kinnitas 40 protsenti vastanutest, et Tele2 on kõige soodsam operaator. 22 protsenti inimestest arvas, et kõige odavam on Elisa ning neli protsenti pidas selleks EMT-d.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Tele2 osutab Eestis teenuseid ligi 518 000 kliendile. Tele2 kuulub rahvusvahelisse Tele2 gruppi, millel on ülemaailmselt 15 miljonit klienti kokku 10 riigis. Tele2 on noteeritud NASDAQ OMX Stockholmi börsil.